Skip to main content
 
BÜYÜK ÖDÜL 250 BİN TL 22 Şubat

BÜYÜK ÖDÜL 250 BİN TL

Türk oyun geliştiricileri dünyasındaki yerinizi alın ve milyon dolarlar kazanma fırsatını yakalayın! Abbas Güçlü ile Büyük Oyun Kanal D'de! Ödüller, Jüri, Eleme Süreçleri, Sıkça Sorulan Sorular ve Başvuru Formu hakkında tüm bilgiler.

"Abbas Güçlü ile Büyük Oyun" Kanal D'de! 27 Şubat

"Abbas Güçlü ile Büyük Oyun" Kanal D'de!

Gençlerin sesi Abbas Güçlü’nün yeni yarışma programı “Abbas Güçlü ile Büyük Oyun” çarşamba günü ekrana geliyor.

"Abbas Güçlü İle Büyük Oyun"da ilk haftanın finalisti seçildi! 07 Mart

"Abbas Güçlü İle Büyük Oyun"da ilk haftanın finalisti seçildi!

Oyun geliştiricilerinin ilginç oyunları karşısında seçim yapmakta zorlanan jüri üyeleri, Ahmet Keleş’in “DRUNKARD BİRD” oyununu birinci seçerken, diğer oyunlarında başarılı olduğunu vurguladı.

"Abbas Güçlü İle Büyük Oyun"da ikinci haftanın finalisti seçildi! 14 Mart

"Abbas Güçlü İle Büyük Oyun"da ikinci haftanın finalisti seçildi!

Oyun geliştiricilerinin ilginç oyunları karşısında seçim yapmakta zorlanan jüri üyeleri, Uğur Tosun – Harun Uysal - Hakan Uygun “Swordswars” haftanın birincisi seçti.

"Abbas Güçlü İle Büyük Oyun"da üçüncü haftanın finalisti seçildi! 21 Mart

"Abbas Güçlü İle Büyük Oyun"da üçüncü haftanın finalisti seçildi!

Oyun geliştiricilerinin ilginç ve bir o kadarda güzel oyunları karşısında seçim yapmakta zorlanan jüri diğer oyunlarında çok yaratıcı ve iyi olduğunu vurgularken Doğan Tosun’un “Watch and Walk” oyununu haftanın birincisi seçti.

"Abbas Güçlü İle Büyük Oyun"da dördüncü haftanın finalisti seçildi! 28 Mart

"Abbas Güçlü İle Büyük Oyun"da dördüncü haftanın finalisti seçildi!

İlginç ve bir o kadarda güzel oyunlar karşısında seçim yapmakta zorlanan jüri diğer oyunlarında çok yaratıcı ve iyi olduğunu vurgularken hukukçu Metehan Şahin’in “BLACK” oyununun mekanikleri ve tasarımından etkilendiklerini ve oyunun keyifli olduğunu belirterek dördüncü haftanın birincisi seçti.

"Abbas Güçlü İle Büyük Oyun"da beşinci haftanın finalisti seçildi! 04 Nisan

"Abbas Güçlü İle Büyük Oyun"da beşinci haftanın finalisti seçildi!

Yıldız Teknik Üniversitesi Biyokimya Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa Şenel’in “NEVER DROP” oyununun mekanikleri ve tasarımından etkilendiklerini ve oyunun keyifli olduğunu belirterek beşinci haftanın birincisi seçti.

"Abbas Güçlü İle Büyük Oyun"da yedinci haftanın finalisti seçildi! 18 Nisan

"Abbas Güçlü İle Büyük Oyun"da yedinci haftanın finalisti seçildi!

Yusuf Işık ve Lütfi Demir’in oyunu olan Battle Medal, mekanikleri ve etkileyici tasarımından dolayı yedinci haftanın birincisi olarak seçildi!

"Abbas Güçlü İle Büyük Oyun" büyük finali ile ekrana geldi! 25 Nisan

"Abbas Güçlü İle Büyük Oyun" büyük finali ile ekrana geldi!

Kanal D’nin moderatörlüğünü Abbas Güçlü’ nün yaptığı “Abbas Güçlü ile Büyük Oyun” dün akşam büyük finali ile ekrana geldi. Yedi hafta boyunca kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı programda Türkiye'nin en iyi oyun geliştiricileri seçildi. Büyük ödülün 250 bin TL olduğu programın jüri üyeliğini, Netmarble EMEA Yönetim Kurulu Başkanı Barış Özistek, MEF Üniversitesi Rektör Yard. Prof.Dr. Erhan Erkurt, Doğa Koleji Bilişim ve Eğitim Teknolojileri direktörü Hakan İnanır ve Reconcact kurucusu  Simay Dinç yaptı.