X
X

Abbas Güçlü ile Büyük Oyun 8. Bölüm Özeti - FİNAL

22.04.2019 Monday 15:20 (Güncellendi: 29.04.2019 - 11:15)

Abbas Güçlü ile Büyük Oyun final bölümü ile 24 Nisan Çarşamba gecesi saat 00.15'te Kanal D'de!

“Büyük Final” için nefesler tutuldu!

Tam yedi hafta boyunca rekabet ve eğlencenin kıyasıya yaşandığı, birbirinden farklı ve yaratıcı oyunların yarıştığı “Büyük Oyun” da sona geldi.

Büyük Ödülün 250 bin TL olduğu programın 24 Nisan Büyük Finali jüri üyeleri Netmarble EMEA Yönetim Kurulu Başkanı Barış Özistek, MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Erhan Erkurt, Doğa Koleji Bilişim ve Eğitim Teknolojileri direktörü Hakan İnanır ve Oyun Yapımcısı Simay Dinç olacak.

Yedi haftanın yarıfinal birincileri

Yedi hafta “Abbas Güçlü İle Büyük Oyun” da kıyasıya yarışan oyun geliştiriciler Büyük Final’ de yarıştıkları oyunları geliştirerek büyük ödül için tekrar jüri karşısında yarışacaklar.

Yarı finale kalan haftanın birincileri ve halk oylaması ile seçilen birinciler, Ahmet Keleş “Drunk Bird” Uğur Tosun, Harun Uysal, Hakan Uygun “Swordwars”, Doğan Tosun  “Watch and Walk”, Metehan Şahin  “Black”, Mustafa Şenel “Never Drop”, Umur Can Gürelli, Hakan Özer, Kerem Akyüz, “Kağıt Makineler”, Gökhan Kınay, Yusuf Işık, Lütfi Demir “Battle Medal” 24 Nisan yayınında izleyici karşısına çıkacak.

“Halk oylaması birincisi”

Jüri oyları ile finale kalamayan fakat halk oylaması ile en yüksek oyu alan Umur Burak Tutar’ın  “Ertuğrul Gazi” oyunu birinci seçilerek Büyük Final’de diğer oyunlar ile yarışacak.

“Abbas Güçlü ile Büyük Oyun”da büyük ödül tam 250 bin TL!

Birinciye,

-        Netmarble ve Startershub tarafından yatırım desteği karşılığında tam 250 bin TL ödül ve yayıncı desteği.

-        Dünyanın dört bir tarafından gelen oyun geliştiricilerinin bir arada olduğu Unity Europe Kopenhag etkinliğine davet.

-        Just English’in New Jersey şubesinde 3 aylık dil eğitimi.

İkinci ve üçüncüye

-        Netmarble tarafından yayıncı desteği.

-        Just English’in New Jersey şubesinde 3 ay dil eğitimi olanağı.

Abbas Güçlü İle Büyük Oyun’ da, oyun geliştiricilerini büyük ödülün yanı sıra yurt içi ve yurt dışında fırsatlar da bekleyecek. İTÜ ARI Teknokent, Hacettepe ve ODTÜ Teknokent’te ücretsiz ofis imkanı olacak.