X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Afara 2. Bölüm / 22.04.2022

Afara 22 Nisan Cuma yayınlanan ikinci yeni bölümde birbirinden ünlü konuklarıyla geceye damga vurdu! Afara'nın bu haftaki konukları ise Esra Erol, Barış Falay ve Toygar Işıklı oldu.

Başarılı oyuncu Uğur Aslan ile doyasıya müzik ve tadına doyulmaz bir sohbetin olacağı “Afara”, yeni bölümleri ile her cuma akşamı canlı yayınla Kanal D’de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR