X
X

22.Bölüm

Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Ayberk Aladar, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Ecem Karavus, Pervin Ünalp, Aziz Sarvan, Mehmet Renan Karagöz, Batuhan Sert ve Özge Oldaç’ın paylaştıkları “Alın Yazım” dizisinin bu bölümünün konusu şöyle;

Yiğit, Levent’in evliliği hızlandırın demesiyle Selma’ya iyice sinirlenir. Ayrıldıklarını söylemesi için Selma’ya bir hafta mühlet verir. Selma, Yiğit’i kaybetmemek için yeni bir plan yapar. Yiğit ve Asya’nın arasındaki buzlar erimeyince Yiğit, Asya’yı zorla karşısına alıp konuşur. Fakat bu konuşma Yiğit’in hiç hayal etmediği gibi biter. Asya, Yiğit’e ne cevap verecektir?

Şevki, işlediği suçu herkesten saklamaya gayret ederken, Remzi ise kendine gelir. Remzi, Şevki’yi ihbar edecek midir?  Melek, Vatan’ın evlilik teklifine ne cevap verecektir? Selma, Yiğit’e öfkeli bir halde ve hızla arabayla giderken yaptığı kazayı Asya’dan kurtulmak için şeytani bir plana çevirir.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR