X
X

33.Bölüm

Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Ayberk Aladar, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Ecem Karavus, Pervin Ünalp, Aziz Sarvan, Mehmet Renan Karagöz, Batuhan Sert ve Özge Oldaç’ın paylaştıkları “Alın Yazım” dizisinin bu bölümünün konusu şöyle;

Yiğit, ailesiyle ilgili yaşadığı kötü olayları Asya’ya yansıtmamak için elinden geleni yapar ve Okan’ın da yardımıyla kendine bir iş bulur ve kabul edilir. Yiğit’in kabul edildiği işe kim, nasıl engel olacaktır?

Asya, Yiğit’in başına gelen olayları Feraye’den öğrenerek tam bir hüsrana uğrar. Selma’nın da isteği doğrusunda, sözde annesi Çiğdem’in de akıl vermesiyle Yiğit’ten ayrılma kararı alır. Yiğit bu durumda ne yapacaktır? Asya ve Yiğit aşkı tamamen son mu bulacaktır?

Emel ise, Melek’in Selim’e olan ilgisinden habersiz Selim ile yakın bir bağ kurabilmek için nasıl bir plan yapacaktır? Zuhal’in içinde ses kayıtları bulunan telefonun tamirciden Şevki alır. Şevki bütün gerçekleri öğrenecek midir? Zuhal bu durum karşısında ne yapacaktır? 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR