X
X

32. Bölüm

14 Ekim 2014
Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Ayberk Aladar, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Ecem Karavus, Pervin Ünalp, Aziz Sarvan, Mehmet Renan Karagöz, Batuhan Sert ve Özge Oldaç’ın paylaştıkları “Alın Yazım” dizisinin bu bölümünün konusu şöyle;

Selma, istifasını vermiş, Yiğit’i odasını toplarken görünce çılgına döner ve Çiğdem’e Asya’ya karşı yeni hamleler yapması için emir verir. Çiğdem, Asya’ya ne yapacaktır? Yiğit’i istifasından vazgeçirmek isteyen Melih, Yiğit’i ne ile tehdit edecektir?

Selim’i kaçıran Vatan, Melek’in Selim’e olan aşkını engellemeye çalışırken, istemeden de olsa bu aşkın fitilini ateşlemiştir. Melek ve Selim geçte olsa gelen aşk itirafı sonucu aşklarının doruklarına çıktıkları sırada, ailelerin ortaklığı bitirmesinden nasıl etkileneceklerdir? Selim bu durumda ne yapacaktır? 

Zuhal ise Ali’yi ıslahevinden çıkaracak telefonundaki ses kayıtlarını polise götürecekken hesapta olmayan bir olay Zuhal’i beklemektedir. Zuhal, Ali’yi kurtarabilecek midir?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR