Skip to main content
 
32. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

32. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
32. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

32. Bölüm

32. Bölüm

32. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

32. Bölüm
32. Bölüm Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Ayberk Aladar, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Ecem Karavus, Pervin Ünalp, Aziz Sarvan, Mehmet Renan Karagöz, Batuhan Sert ve Özge Oldaç’ın paylaştıkları “Alın Yazım” dizisinin bu bölümünün konusu şöyle;

Selma, istifasını vermiş, Yiğit’i odasını toplarken görünce çılgına döner ve Çiğdem’e Asya’ya karşı yeni hamleler yapması için emir verir. Çiğdem, Asya’ya ne yapacaktır? Yiğit’i istifasından vazgeçirmek isteyen Melih, Yiğit’i ne ile tehdit edecektir?

Selim’i kaçıran Vatan, Melek’in Selim’e olan aşkını engellemeye çalışırken, istemeden de olsa bu aşkın fitilini ateşlemiştir. Melek ve Selim geçte olsa gelen aşk itirafı sonucu aşklarının doruklarına çıktıkları sırada, ailelerin ortaklığı bitirmesinden nasıl etkileneceklerdir? Selim bu durumda ne yapacaktır? 

Zuhal ise Ali’yi ıslahevinden çıkaracak telefonundaki ses kayıtlarını polise götürecekken hesapta olmayan bir olay Zuhal’i beklemektedir. Zuhal, Ali’yi kurtarabilecek midir?
14.10.2014 Salı 11:11   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar