X
X

38.Bölüm

22 Ekim 2014
Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Ayberk Aladar, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Ecem Karavus, Pervin Ünalp, Aziz Sarvan, Mehmet Renan Karagöz, Batuhan Sert ve Özge Oldaç’ın paylaştıkları “Alın Yazım” dizisinin bu bölümünün konusu şöyle;

Yiğit, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılılır. Yiğit’in yanından hiç ayrılmayan Asya, Feraye’nin sert tepkisiyle hastaneden dışarı atılır. Yiğit, Asya diye sayıklarken durumu daha da ağırlaşarak kalbi durur. Yiğit, aşkı uğruna hayatını mı kaybedecektir?

Kürşat bütün gerçekleri öğrenmiş, Aysel’e şantajla yoluyla istediğini yaptırmaktadır. Selma’yı arayan Çiğdem, kendisine yardım etmediği takdirde, kendisiyle birlikte onun da başını yakacağı tehdidinde bulunur. Selma bu işten kurtulabilecek midir?

Emel ise Zuhal ile tartışmasından sonra Melek’e yerleşmiştir. Selim’in fotoğraflarına bakar hayaller kurarken, Selim ve Melek’i nasıl görünce hayalleri yıkılacaktır?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR