Skip to main content
 
2.bölüm

2.bölüm

Gonca’nın evden kaçmasının ardından Zeynep ne yapacağını bilemez. Yaşadığı üzüntü, şaşkınlık ve korku yıllar boyunca sakladığı sırrını bir anda ortaya çıkarır.

1. Bölüm

1. Bölüm

Bakan Musa Bayri’nin annesi Emine Hanım, aradan 16 yıl geçmesine rağmen Musa ve Zeynep’in boşanmalarını kabullenememiştir. Emine Hanım, Zeynep’ten haber alamamıştır ve onu merak etmektedir. Musa’nın hayatında ise ayrılıklarının ardından çok şey değişmiştir. O artık bir bakandır ve evlenmek üzeridir.Zeynep ise pazarda köftecilik yaparak kızını bakmaya çalışmaktadır. Her şeyden habersiz olan Gonca ise Musa’yı sadece bir bakan olarak tanır.

4.bölüm

4.bölüm

Musa yıllardır kurduğu düşünün gerçekleşmiş olmasından dolayı çok mutludur. Ve artık kızını yanında görmek istemektedir.

5.bölüm

5.bölüm

Musa ve Zeynep, kızları için buluşuyor

3.bölüm

3.bölüm

Gonca, Zeynep ile Musa’nın konuşmalarını duyduğunda tam anlamıyla bir şok yaşar. Zeynep ve Musa yıllardan sonra tekrar yüz yüze gelmenin şaşkınlığını yaşarlarken, Gonca ise 16 senenin ardından bir babası olduğunu öğrenmenin, gelgitini yaşamaktadır.

6.bölüm

6.bölüm

Gonca’nın artık babasının yanında yaşamasının daha doğru olacağını düşünen Zeynep, kızını kendinden uzaklaştırmaya çalışıyor. Annesinin kendisini istemediğini düşünen Gonca da babasına gidiyor.

7.bölüm

7.bölüm

Ayşe’nin Zeynep’e gidip, Gonca’nın gerçekten Musa’nın mı, yoksa başka birinin kızı mı olduğunu sorgulaması Zeynep’i deliye döndürür.

9.bölüm

9.bölüm

Ayşe hamile, Musa ve Zeynep şokta

8.bölüm

8.bölüm

Musa ile Zeynep arasında buzlar erimeye başlıyor

11.bölüm

11.bölüm

Mehmet ile Süreyya’nın düğününde bir araya gelmek zorunda olan Musa ve Zeynep oldukça gergin bir gece geçirirler.

13.bölüm

13.bölüm

Musa, Mehmet’le yaptıkları sohbette Zeynep’i aslında hiç aldatmadığını, ona duyduğu aşkın 16 yıl boyunca hiç eksilmeden aynı şekilde devam ettiğini anlatır.

10.bölüm

10.bölüm

Hamile olan Ayşe, bebeğini dünyaya getirme konusunda kararsızdır. Şu ana kadar anne olmayı aklından bile geçirmemiş olan Ayşe’nin hamile olduğunu fark ettikten sonra duyguları da, düşünceleri de çok değişmiştir.