X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Arda ile Omuz Omuza 180. Bölüm - BEGÜM KÜTÜK YAŞAROĞLU ve ERDİL YAŞAROĞLU

11 Şubat 2024 Pazar günü yayınlanan Arda ile Omuz Omuza'nın 180. Bölümünde Begüm Kütük Yaşaroğlu ve Erdil Yaşaroğlu konuk oldu ve Arda Türkmen'in direktifleriyle günün yemeğini yaptılar!

Arda Türkmen bu bölümde Begüm Kütük Yaşaroğlu ve Erdil Yaşaroğlu'nu ağırladı. Begüm Kütük Yaşaroğlu ve Erdil Yaşaroğlu, Arda Türkmen ile birlikte mutfağa girerek "Yeşil Soslu Dil Balığı" yapmaya çalıştılar.

Ünlü isimlerin, Arda Türkmen’in yardımıyla mutfak performanslarını sergilediği program Arda ile Omuz Omuza pazar günü saat 13.45’te Kanal D’de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR