X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Arda ile Omuz Omuza 189. Bölüm - MAHASSİNE MERABET ve CENK TORUN

12 Mayıs 2024 Pazar günü yayınlanan Arda ile Omuz Omuza'nın 189. Bölümünde Mahassine Merabet ve Cenk Torun konuk oldu ve Arda Türkmen'in direktifleriyle günün yemeğini yaptı!

Arda Türkmen bu bölümde başarılı oyuncular Mahassine Merabet ve Cenk Torun'u ağırladı. Mahassine Merabet ve Cenk Torun, Arda Türkmen ile birlikte mutfağa girerek "Açık Tiramisu" yapmaya çalıştılar.

Ünlü isimlerin, Arda Türkmen’in yardımıyla mutfak performanslarını sergilediği program Arda ile Omuz Omuza pazar günü saat 13.45’te Kanal D’de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR