X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Arda ile Omuz Omuza 163. Bölüm Fragmanı - KÖFN - SEZON FİNALİ

Arda ile Omuz Omuza 163. Bölüm sezon finali fragmanı yayında! Arda ile Omuz Omuza’nın bu haftaki konukları KÖFN’ün üyeleri Salman Tin ve Bilge Kağan Etil, tarifi dinleyerek "Çıtır Tavuk Burger" yapmaya çalışacaklar.

Türkiye’nin sevilen şeflerinden Arda Türkmen’in, her pazar günü ünlü konuklarını mutfağında ağırladığı programı “Arda ile Omuz Omuza” yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Arda Türkmen, bu bölümde ünlü müzik grubu KÖFN’ün üyeleri Salman Tin ve Bilge Kağan Etil’i ağırlıyor… Salman Tin ve Bilge Kağan Etil, Arda Türkmen ile birlikte mutfağa girerek "Çıtır Tavuk Burger" yapmaya çalışacaklar.

Ünlü isimlerin, Arda Türkmen’in yardımıyla mutfak performanslarını sergilediği program Arda ile Omuz Omuza pazar günü saat 13.00’da Kanal D’de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR