X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Arda ile Omuz Omuza 166. Bölüm Fragmanı - ZEYNEP ATILGAN ve ARDA ANARAT

Arda ile Omuz Omuza 166. Bölüm fragmanı yayında! Arda ile Omuz Omuza’nın bu haftaki konukları Zeynep Atılgan ve Arda Anarat, tarifi dinleyerek "Parmesan Craquelin" yapmaya çalışacaklar.

Türkiye’nin sevilen şeflerinden Arda Türkmen’in, her pazar günü ünlü konuklarını mutfağında ağırladığı programı “Arda ile Omuz Omuza” yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Arda Türkmen, bu bölümde Yargı dizisinin genç oyuncuları Zeynep Atılgan ve Arda Anarat'ı ağırlıyor… Zeynep Atılgan ve Arda Anarat, Arda Türkmen ile birlikte mutfağa girerek "Parmesan Craquelin" yapmaya çalışacaklar.

Ünlü isimlerin, Arda Türkmen’in yardımıyla mutfak performanslarını sergilediği program Arda ile Omuz Omuza pazar günü saat 13.45’te Kanal D’de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR