X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Arda ile Omuz Omuza 179. Bölüm Fragmanı - HASAN DENİZYARAN

Arda ile Omuz Omuza 179. Bölüm fragmanı yayında! Arda ile Omuz Omuza’nın bu haftaki konuğu yakışıklı oyuncu Hasan Denizyaran, tarifi dinleyerek "Kağıtta Balık" yapmaya çalışacak.

Türkiye’nin sevilen şeflerinden Arda Türkmen’in, her pazar günü ünlü konukları ağırladığı programı "Arda ile Omuz Omuza" yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Arda Türkmen bu bölümde Arka Sokaklar dizisinde "Kadir" rolünü oynayan yakışıklı oyuncu Hasan Denizyaran'ı ağırlıyor. Hasan Denizyaran, Arda Türkmen ile birlikte mutfağa girerek  "Kağıtta Balık" yapmaya çalışacak.

Ünlü isimlerin, Arda Türkmen’in yardımıyla mutfak performanslarını sergilediği program Arda ile Omuz Omuza yeni bölümü ile pazar günü saat 13.45’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR