X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Arda ile Omuz Omuza 183. Bölüm Fragmanı - MERVE ATEŞ-ULVİ KAHYAOĞLU

Arda ile Omuz Omuza 183. Bölüm fragmanı yayında! Arda ile Omuz Omuza’nın bu haftaki konukları Merve Ateş ile Ulvi Kahyaoğlu, tarifi dinleyerek "Tavuk Sandviç" yapmaya çalışacaklar.

Türkiye’nin sevilen şeflerinden Arda Türkmen’in, her pazar günü ünlü konukları ağırladığı programı "Arda ile Omuz Omuza" yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Arda Türkmen bu bölümde Yargı dizisinin genç oyuncuları Merve Ateş ile Ulvi Kahyaoğlu'nu ağırlıyor. Merve Ateş ile Ulvi Kahyaoğlu, Arda Türkmen ile birlikte mutfağa girerek "Tavuk Sandviç" yapmaya çalışacaklar.

Ünlü isimlerin, Arda Türkmen’in yardımıyla mutfak performanslarını sergilediği program Arda ile Omuz Omuza yeni bölümü ile pazar günü saat 13.45’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR