X
X

Arka Sokaklar 330. Bölüm

16 Mayıs 2014

Ekip, Hüsnü’yü bulmanın, Cevher’i de artık tamamen etkisiz hale getirmenin peşine düşüyor.

Tunç, babasına Hüsnü’nün evlerinin kapısının önünde vurulduğunu söyler. Ekip olay yerine toplanır. Aylin masa başında Hüsnü’nün telefon sinyaline ulaşmaya çalışır. Cevher, Hüsnü’ye karşılık Sadık’ı istemektedir.

Arif Müdür ile temasa geçilir. Ekip, Hüsnü için her şeyi yapmaya hazırdır. Cevher aracı bir kat otoparkına çeker. Hüsnü ağır yaralıdır ve can çekişmektedir. Veysel ve Hüsnü’yü de orada bırakıp gider. Arif Müdür ve Rıza toplantıdadır. Rıza ağzındaki baklayı çıkarır ve Sadık’ı ister. Bu sırada Hüsnü ölüm kalım savaşı vermekte, Veysel de bir yandan Hüsnü’ye yardım etmeye çalışmaktadır.

Suat bütün gün Hüsnü’ye ulaşamamıştır, merak eder. Arif Müdür savcılıktan ret cevabını almıştır. Sadık’ı hapishaneden çıkartmak imkansızdır. Rıza, Murat, Mesut, Arif Müdür’ün karşısında toplantı odasındadır. Mesut kimliğini ve silahı çıkartıp masaya koyar.

Hüsnü Çoban’ı geri getirip, Cevher’i öldürene kadar ekipte olmayacağını söyler. Aynı şeyi Rıza da yapmıştır. Murat silahına davranacak olur, Rıza engeller. Rıza, Mesut ve Aylin Hüsnü’nün evine gidip, Suat’a olanı biteni anlatırlar. Ve Ekip, Hüsnü’yü bulmanın, Cevher’i de artık tamamen etkisiz hale getirmenin peşine düşer.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Mesut'un oğlunun ismi Arda'dır

FRAGMANLAR