X
X
Lorem Ipsum

Aşk ve Günah

  HİKAYE:

  Kerim 50’li yaşlarda, evli ve üç çocuk babası olan zengin bir iş adamıdır. Önemli bir ihaleye katılacağı gün uğradığı silahlı saldırı Kerim’in hayatındaki tüm dengelerin değişmesine sebep olacaktır. Kerim’in şoförü kendini kurşunların önüne atarak, onu ölümden kurtarmıştır. Fakat şoförün geride bıraktığı kızı Nesrin ve karısı Fatma’ya bakmak, onları koruyup kollamak artık Kerim’in boynunun borcudur.

  Tüm iyi niyetiyle Nesrin ve Fatma’yı kendi evine getiren Kerim, farkında olmasa da hayatını derinden etkileyecek bir adım atmıştır. Çünkü şoförün kızı Nesrin göründüğü kadar masum değildir. Tanık olduğu varlıklı yaşamın başını döndürdüğü genç kız, Kerim’in karısı Selda’nın yerine göz diker.

  Attığı her adımda aileyi dağıtmaya biraz daha yakınlaşan Nesrin’in en büyük kurbanı Selda’dır. Ancak evin hanımı Selda’nın da herkesten sakladığı büyük bir sırrı vardır. 18 yıl önce eşi Kerim’i kaybetmemek için dünyaya gelen üçüncü kızını, bir erkek çocukla değiştirmiş ve yıllarca bu vicdan azabıyla yaşamıştır.

  Selda’nın bu sırrını öğrenen Nesrin’in eline büyük bir koz geçer. Aslan ailesi için bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

  Yapım                        : D Yapım
  Yapımcı                     : E. Ayşe Durmaz
  Uygulayıcı Yapımcı  : Sibel Tuna
  Yönetmen                 : Atilla Cengiz, Irmak Çengel
  Yardımcı Yönetmen : Neslihan Demirer, Ayşegül Çelebi
  Senaryo                    : Suna Tensi, Sema Tensi
  Görüntü Yönetmeni: Serdar Armutlu, İsmail Aydın
  Sanat Yönetmeni     : Hasan Doğan
  Müzik                        : Sertaç Özgümüş
  Oyuncular                : Tekin Temel (Kerim), Türkan Kılıç (Selda), Seren Deniz Yalçın (Nesrin), Ezgi Baran (Filiz), Elçin Atamgüç (Fatma), Feriha Eyüboğlu (Sultan), Gökşen Ateş (Handan), Anıl Kır (Cem), Elif Bilgiç (Emine), Mehmet Çelik (Cüneyt), Zafer Altun (Akif), İlknur Şaşmazer (İpek), Yılmaz Uzun (Hasan), Büşra Yılmaz (Tuğba), Hazal Kadak (Zeynep), Aytar Kakınç (Mehmet)

   

  AŞK VE GÜNAH VİDEOLARI