X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Azize 5. Bölüm

Azize, Alpanların evinde kalmaya çalışırken Balkan kendisini yaralayanın Azize olduğunu hatırlar. Ancak Azize, kardeşi için o evde kalmak zorundadır. Balkan, artık Azize için daha büyük bir tehlike haline gelir. Balkan'ın Alpanların başına geçmesi ise Kartal'la aralarındaki taht kavgasının başlamasına neden olur. Kartal, Balkan'ın Azize'ye zarar vermesinden korkarak onu alır ve bir dağ evine kaçırır. İkili bu evde baş başa olmanın verdiği huzuru yaşar. Kartal'ın Azize'ye hayatıyla ilgili merak ettiklerini sorması ise Azize'yi zorlar. 

Azize'nin Alpanlarda kalmakta ısrarcı olmasının nedenini soran Kartal, bunu öğrenmeden Azize'yi rahat bırakmayacaktır. Yiğit'in uyandığını öğrenen Azize soluğu kardeşinin yanında alır. Okan, Azize'nin güvende olduğundan emin olmak ister ve Kartal'ı bu konuda uyarır. Azize ise gerçekleri itiraf edip etmeme konusunda tereddüt ederken Kartal’a ne kadar güvendiğini fark eder. Kartal, hastanedeki boksörün Azize'nin kardeşi Yiğit olduğunu öğrenir. Azize'nin başına gelenlerden habersiz olan Kartal, gerçekleri öğrendiğinde Azize'yi korumaya devam edecek mi? Azize, ailesinin, kardeşinin başına gelenleri ve gerçekte isminin Azize değil de Melek olduğunu belki de yardım isteyebileceği tek kişi olan Kartal'a itiraf edebilecek mi?

Azize, yeni bölümüyle cumartesi akşamı 20.00'de Kanal D'de!

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR