X
X

Azize 2. Bölüm Fragmanı - 2

102.191 kez izlendi • 22 Kasım 2019

Azize, yaşadığı kötü olaylardan dolayı Alpanların evinden kaçmaya çalışır. Ancak Kartal'ın onu bırakmaya niyeti yoktur. Balkan'ın başına gelenlerin bir şekilde Azize ile bağlantılı olduğunu düşünür. 

Diğer taraftan yaşanacakları ön gören Yıldız, Azize'yi Kartal konusunda uyarır! Kartal'ı inandırmak için daha fazla çaba sarf etmesi gerektiğinden bahseder. Bu sırada Tuna ile Yıldız arasında da büyük bir gerilim vardır.

Azize'nin peşine düşen Kartal sonunda onu yakalar. Azize'ye soracak çok sorusu vardır. Ancak en önemlisi Balkan ile ilgili olanıdır. Sonunda Kartal'a karşı tetiğini çeken Azize hiç ummadığı bir tepki ile karşılaşır. Kartal, kendisini kurtaran meleğinin canını almasından da gocunmaz. Aldığı bu tepki Azize'yi oldukça şaşırtır!

Kartal ve Azize arasında neler olacak?

Azize yeni bölümüyle Salı 20.00'da Kanal D'de! 

------------------------------------------------

Azize Episode 2 Trailer - 2 is streaming! Kartal and Azize come against each other!

Because of the dreadful events Azize has experienced in The Alpans house, she tries to run away. However, Kartal doesn't intend to let her go. He thinks Azize has a hand in what happened to Balkan somehow.

On the other hand, Yıldız foresees what might happen and she warns Azize about Kartal! She tells her that she needs to be more convincing in order to make Kartal believe in her. Meanwhile, the tension increases between Tuna and Yildiz.

Kartal finally catches Azize after chasing her. He has lots of questions to ask her. But the most important one is about Balkan. Azize gets herself to pull the trigger against Kartal at last, yet she gets an unexpected reaction. Kartal doesn't take offense at dying at the hands of an angel who saved him before. Azize is astounded by this reaction!

What is next for Kartal and Azize?

Azize returns on Tuesday at 20.00 on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR