X
X

Babam Çok Değişti 3. Bölüm Fragmanı

2,601 kez izlendi • 17 Ocak 2021

Babam Çok Değişti 3. Bölüm Fragman yayında! Aslı, taşınmaktan vazgeçiyor; fakat, kaynanası Arife 14 kurala uyarsa!

Aslı, evde yaşadığı anılar yüzünden buruk bir ruh hali içindedir. Kaynanasından uzak bir yaşam sürmek için aldığı taşınma kararı hem kendisini, hem de ailesini çok üzmektedir. Taşınma kararından vazgeçer; ama, Aslı'ının şartları vardır. Herkesi toplayan Aslı kaynanası Arife'nin uyması gereken 14 tane kuralı söyler. Şayet Arife bu kurallara uyarsa bir daha taşınma kelimesini kullanmayacağını söyler. Arife, herkesin önünde söz verir. Pamuk ailesi tekrar evlerine yerleşir. Arife ise, kabul ettiği 14 kuralla savaşmaktadır. Karakterine ters bu kurallar onu fazlasıyla zorlar. Beklendiği gibi de olur; Arife, yavaş yavaş kuralları ihlal etmeye başlar.

Babam Çok Değişti yeni bölümüyle perşembe 20.00 Kanal D'de! 

------------

Babam Cok Degisti Episode 3 Trailer is streaming! Asli changes her mind and does not move out only if Arife sticks to her rules!

Asli is sorry about leaving her house because of the memories. Her decision to live away from her mother-in-law makes both Asli and her family sad.  She gives up her decision and sets forth some conditions which consist of fourteen rules. If Arife follows these rules, Asli will never mention moving out again. When Arife promises to follow the rules in front of everybody, the Pamuk family gets back home. As for Arife, she struggles with the fourteen rules that she accepted. The rules really force her because of her personality. Arife does what is expected and starts to break the rules slowly.

Babam Cok Degisti returns on Thursday at 8 pm on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Babam Çok Değişti dizisinde Naz Elmas Deniz karakterindedir

FRAGMANLAR