X
X

Baht Oyunu 14. Bölüm Özeti

20.09.2021 Monday 10:23 (Güncellendi: 20.09.2021 - 11:35)

Ada için gerçekleri saklamak zor bir hal alır.  

Romantik bir anda kapıda beliren davetsiz misafir karşısında Ada ne yapacağını şaşırır. Bora, Celal’in ziyaretinin sebebini sorgularken, Ada için gerçekleri saklamak zor bir hal alır.

İlişkilerini gizli saklı yaşamak istemeyen Bora, Ada’nın ailesiyle konuşmaya kalkar. Nergis bu ilişkinin önüne geçmek için elinden geleni yaparken, Rüzgar ve Tuğçe’nin Ada ve Bora’yı ayırma planları devreye girer.

Ada’nın Bora’dan ayrılmayacağını fark eden Nergis, Rüzgar’ı yemeğe çağırır ve Ada’nın aklına Rüzgar’ı işlemeye çalışır. Zor bir sınavdan geçen ikilinin aşkı, tüm bu engellere karşı durmayı başarabilecek midir?

Baht Oyunu yeni bölümleri ile her Salı Kanal D’de...

--------------------

Baht Oyunu Episode 14 Summary

Ada has a hard time trying to hide the truth. 

Ada doesn’t know what to do getting an unexpected visitor in the middle of a romantic moment. While Bora questions Celal’s visit, it becomes harder for Ada to hide the truth.

Bora, who doesn’t want to keep his relationship a secret, decides to talk to Ada’s family. Whereas Nergis does her best to prevent this relationship, Ruzgar and Tugce put their plans in action to break up Ada and Bora.

Nergis, who realizes Ada will not part ways with Bora, invites Ruzgar to dinner and tries to remind Ada of Ruzgar. Will Ada and Bora, who go through a hard time for their love, be able to stand against all these obstacles?

Baht Oyunu returns on Tuesdays on Kanal D!

BAHT OYUNU VİDEOLARI