X
X

Baht Oyunu 9. Bölüm Özeti

15.08.2021 Pazar 22:58 (Güncellendi: 02.09.2021 - 13:01)

Şirkette Bora’nın işe yeni bir asistan alacağı haberi dolaşmaya başlar.

Yerini kaybetmek istemeyen Ada, Tuğçe ile güçlerini birleştirerek asistan adaylarını elemeyi başarır ancak aniden ortaya çıkan sürpriz bir aday tüm planlarını bozar.

Bora’nın çocukluk arkadaşı Meltem, asistan göreviyle işe başlar. Meltem ve Bora’nın samimiyeti Ada’yı çileden çıkarırken, Meltem’in şüpheli tavırlarını fark eden Ada, durumu Tuğçe’ye açıp yardım ister. 

 

Ada ve Tuğçe, Meltem’i takibe alıp bir açığını yakalamaya çalışır. Ada, Bora’yı Meltem konusunda uyarır ancak Bora, Ada’nın kıskançlık ettiğini düşünür. Bunun üzerine Ada, Meltem’in gerçek yüzünü Bora’ya göstermek için kolları sıvar. 

 

Baht Oyunu yeni bölümleri ile her Salı Kanal D’de...

-------------------------

Baht Oyunu Episode 9 Summary

There is a rumor in the company that Bora will be recruiting a new assistant.

Ada, who does not want to lose her position, joins forces with Tugce and manages to eliminate all assistant candidates, but a surprise candidate ruins her plans.

Bora's childhood friend, Meltem, starts working as his assistant. Meltem and Bora's sincerity infuriates Ada. She starts to see Meltem's suspicious behavior. She tells Tugce about it and asks for help.

Ada and Tugce watch Meltem closely and try to catch something shady. Ada warns Bora about Meltem, but Bora thinks that Ada is just jealous. Therefore, Ada rolls up her sleeves to show Bora Meltem’s true colors.

 

Baht Oyunu returns on Tuesdays on Kanal D!

BAHT OYUNU VİDEOLARI