X
X

Balçiçek'le Sohbete Geldik 45. Bölüm Fragmanı

103 kez izlendi • 29 Ekim 2021

Balçiçek'le Sohbete Geldik 45. Bölüm Fragman yayında!“Balçiçek’le Sohbete Geldik”in pazar günü yayınlanacak bölümüne başarılı komedyen Yavuz Seçkin, ünlü oyuncu Emine Ün ve Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Bülent Koç konuk oluyor.

Ünlü komedyen Yavuz Seçkin, sohbet esnasında birçok ismin karakterine bürünerek herkesi kahkahaya boğdu. Ekran önündeki yolculuğunun katıldığı bir yarışma programı ile başladığını dile getiren Seçkin, özel hayatına dair birçok bilinmeyenini anlattı.

Beş yıldır ekran önünden uzak olan Emine Ün, dizi setlerine dönmek istediğini dile getirdi. Bir süredir tiyatroda sahne alan güzel oyuncu “Tiyatro çok zor ama çok keyifli. Dizi yapmak istiyorum ve dram bir karakteri canlandırmak istiyorum” açıklamasıyla ekran önüne geri dönmek istediğini belirtti.

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Bülent Koç’un da konuk olduğu bölümde burun estetiğinde yenilikçi tedavi yöntemleri konuşuldu. Ameliyatsız burun estetiğine dair birçok soruyu yanıtlayan Op. Dr. Bülent Koç, sosyal medyanın gençlerin üzerinde yarattığı estetik algısıyla ilgili de açıklamalarda bulundu.

Balçiçek İlter’in sunumuyla “Balçiçek’le Sohbete Geldik”, Pazar saat 13:00’te Kanal D’de...

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR