X
X

Beşinci Tat 13. Bölüm

Kanal D’nin sunuculuğunu Türkiye’nin gastronomi ve seyahat kültürü konusundaki en önemli isimlerinden Müge Akgün’ün yaptığı programı “Beşinci Tat” yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Programın bu bölümüne iş dünyasının önde gelen isimlerinden, başarılı girişimci Aslı Pasinli ve restoran sektörünün başarılı işletmecilerinden Yücel Özalp ile Gülin Özalp konuk oluyor. Başarılı iş kadını Aslı Pasinli, sosyal sorumluluk alanında gösterilen faaliyetleri, restoran ve yeme-içme sektöründeki önemli gelişmelerin altını çizecek. Başarılı işletmeci Yücel Özalp ise işletmeciliğini üstlendiği, yüz yirmi yıldır yaşayan tarihi restoranın yeme-içme sektöründeki serüvenini keyifli sohbetiyle anlatacak. Programın ilerleyen dakikalarında ise yöresel ve dünya mutfaklarında kullanılan ürün lezzetlerine dair merak edilenler de konuşulacak. Tarihi restoranın işletmecilerinden başarılı iş kadını Gülin Özalp, hizmet verdikleri restoranın mutfağında yer alan yerel ürünlerden ve sohbetlerine eşlik eden lezzetli yemeklerden bahsedecek. İş dünyasından restoran sektörüne uzanan lezzetli sohbet “Beşinci Tat”da izleyiciler ile buluşacak.

İş, spor, sanat, turizm ve siyaset dünyasının en önemli isimlerinin birbirinden ünlü şeflerle bir araya geldiği “Beşinci Tat” Cumartesi saat 14.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

FRAGMANLAR