X
X

Bengü'nün şarkılarıyla Beyaz Show yine keyif dolu geçti!

16.04.2016 Cumartesi 02:58 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

"Beyaz Show"a bu hafta; Bengü, Chloe Loughnan Ortaç, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Oya Doğan ve Nihal Candan konuk oldu.

Kanal D’nin sunuculuğunu 20 yıldır Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk-show programı "Beyaz Show"a bu hafta; Türk Pop Müziği’nin sevilen sesi Bengü, "Baba Candır" dizisi oyuncuları Uraz Kaygılaroğlu ve Berna Koraltürk, Serdar Ortaç’ın eşi olarak tanıdığımız Chloe Loughnan Ortaç,  ‘Dizi Doktoru’ Oya Doğan ve Survivor eski yarışmacısı Nihal Candan konuk oldu.

Eğlencenin tek adresi, Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show’da birbirinden renkli ve eğlenceli konuklarla izleyen herkese keyifli saatler yaşattı.

Programın açılış bölümünde Bengü, söylediği yeni hit şarkısıyla stüdyoda ve ekran başında bulunan herkesi coşturdu.

İki senede 62 kilo veren Uraz Kaygılaroğlu, nasıl kilo verdiğini anlatırken herkesi şaşırttı.

"Baba Candır" dizisi oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu’nun dizide yaşadığı sakarlıklardan VTR yapan Beyaz, herkesi adeta kahkaha krizine soktu.

Chloe Loughnan Ortaç, kısa sürede öğrendiği çok sempatik Türkçe’siyle herkesi kendine hayran bıraktı.

Yıllardır evlenemeyen Beyaz’ın hazırladığı videoda Bengü’ye evlenme teklifi ettiği sahneleri izleyen herkes kahkahaya boğuldu.

Bengü’nün en güzel şarkılarını seslendirdiği gecede birbirinden keyifli anlar yaşandı.

‘Dizi Doktoru’ Oya Doğan, yayınlanan diziler hakkında yaptığı yorumlarla ve yazdığı son kitabıyla ilgili verdiği bilgilerle herkesin takdirini kazandı.

Survivor’dan elenen Nihal Candan, güzelliği ve sempatikliğiyle herkesin takdirini kazandı.

Sohbeti, eğlencesi, esprileri ve canlı yayın sürprizleriyle "Beyaz Show" bu hafta da yine şahaneydi!

Ekranda "20. Yıl"ını kutlayan Beyaz Show, birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, müthiş sürprizleri, komik videoları ve şen kahkahalarıyla her Cuma akşamı saat 23:15'te Kanal D'de olmaya devam edecek...

BEYAZ SHOW VİDEOLARI