Skip to main content
 
Beyaz Show'un yeni bölümü konukları ile izleyenleri hayran bıraktı!26 Mayıs

Beyaz Show'un yeni bölümü konukları ile izleyenleri hayran bıraktı!

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; ünlü oyuncular Furkan Palalı ve Demet Özdemir, ünlü sanatçı Sarper Semiz, sesi ile büyük beğeni toplayan Jehan Barbur, canlı performanslarıyla hayran bırakan Yol Project grubu, sosyal medyada insanlar arasında kulaktan kulağa yayılan müthiş yeteneğiyle Evrencan Gündüz ve Dünya Şampiyonu Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı konuk oldu.

Beyaz Show'da sürpriz dolu bir gece yaşandı!19 Mayıs

Beyaz Show'da sürpriz dolu bir gece yaşandı!

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; aşk şarkılarının vazgeçilmez ismi Hakan Altun, her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Atiye, yeni film projesiyle 2002 yılında "Dünya’nın En Güzel Kızı" seçilen Azra Akın ve milli sporcu Şahika Ercümen konuk oldu.

Hande Soral ve Bensu Soral güzellikleri, Kenan Doğulu şarkıları ile Beyaz Show'u şenlendirdiler!12 Mayıs

Hande Soral ve Bensu Soral güzellikleri, Kenan Doğulu şarkıları ile Beyaz Show'u şenlendirdiler!

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; efsane şarkıların sahibi, gülüşüne kurban olunan adam Kenan Doğulu, oynadığı her karakterle ışık saçan Hande Soral ve güzeller güzeli kardeşi Bensu Soral, kadın voleybolunda her zaman kupalara damga vuran Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı’nın sarı melekleri, tek şarkılık performanslarıyla ortamların en cool grubu Tahribad-ı İsyan konuk oldu!

Beyaz Show'da eğlence dolu bir gece yaşandı!05 Mayıs

Beyaz Show'da eğlence dolu bir gece yaşandı!

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; ünlü şarkıcı ve sunucu Alişan, Türk pop müziğinin sevilen sesi Ayşe Hatun Önal, "Eski Sevgili" filminin başrol oyuncuları Tolgahan Sayışman ve Bade İşçil, güzeller güzeli Almeda Abazi, çıkardığı "Salla Gitsin" isimli şarkıyla Baran Bayraktar ve "Kültürlerarası İletişim Uzmanı" Ferhan Alesi konuk oldu.

Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen ve Arif Susam geceyi renklendirdiler!21 Nisan

Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen ve Arif Susam geceyi renklendirdiler!

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; fantezi müziğin üç usta ismi Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen, Arif Susam ve Kolonya Cumhuriyeti'nin başrol oyuncusu Büşra Pekin konuk oldu.

Beyaz Show’da kahkaha dolu gece!07 Nisan

Beyaz Show’da kahkaha dolu gece!

Beyaz Show'un 7 Nisan 2017'de yayınlanan son bölümünde, Bülent Serttaş ve Pamela Spence, ünlü oyuncu ve sunucu Emre Karayel, genç ve başarılı oyuncular Alina Boz ile Burak Tozkoparan konuk oldu.

Beyaz Show’da yıldızlar geçidi!24 Mart

Beyaz Show’da yıldızlar geçidi!

Beyaz Show'un 24 Mart 2017'de yayınlanan son bölümünde, seyirciler müziğe, sohbete ve kahkahaya doydu! Cengiz Kurtoğlu, Zara, Serkan Kaya, Koray Avcı, İntizar ve Tan Taşçı söyledikleri şarkılarla seyircilerin kulakların pasını sildi! Beyaz Show ekibinin hazırladığı skeçler ise, herkesi gülme krizine soktu!

Beyaz ve Hayko Cepkin'den muhteşem düet!10 Mart

Beyaz ve Hayko Cepkin'den muhteşem düet!

Beyaz Show'un 10 Mart 2017'de yayınlanan son bölümüne, Beyaz ve Hayko Cepkin'in Bağdat düeti damgasını vurdu! Beyaz'ın, Çağlar Çorumlu ile hazırladığı Eşofmanlı Hoca skeci de ekrandan sonra, sosyal medyada en sevilenler arasında yerini aldı.

Beyaz Show eğlendirmeye devam ediyor!24 Şubat

Beyaz Show eğlendirmeye devam ediyor!

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; "İstanbul Kırmızısı" filminin başrol oyuncuları Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Mehmet Günsür, sevilen sanatçı Suzan Kardeş, yeni çıkarmış olduğu kitabı ile ünlü oyuncu Zafer Algöz ve genç yetenek Berat Efe Parlar konuk oldu.

 Beyaz Show 10 Şubat 2017 bölümüne İrem Derici ve Mustafa Ceceli damgasını vurdu!10 Şubat

Beyaz Show 10 Şubat 2017 bölümüne İrem Derici ve Mustafa Ceceli damgasını vurdu!

Beyaz Show 10 Şubat 2017'de yayınlanan son bölümü ile ekran başındakilere eğlenceli anlar yaşattı.Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, Beyaz Show'a bu hafta; Pop müziğin sevilen ismi Mustafa Ceceli, ünlü şarkıcı İrem Derici, Halk Sağlığı Uzmanı Oğuz Özyaral, "Olanlar Oldu" filmiyle izleyenleri kahkahalara boğan güzel oyuncu Tuvana Türkay, "Fırıldak Ailesi" filmiyle Yılmaz Vural; filmin yaratıcısı, mizahın usta kalemi Varol Yaşaroğlu ve "Gece Gölgenin Rahatına Bak" şarkısıyla listeleri alt üst eden Çağatay Akman konuk oldu.

Beyaz Show yine çok konuşuldu!27 Ocak

Beyaz Show yine çok konuşuldu!

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk-show programı "Beyaz Show"a bu hafta merakla beklenen ‘Vezir Parmağı’ filminin senaristi ve yönetmeni ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül, yine aynı filmin oyuncuları Gülben Ergen, Yasemin Yalçın, Ali Sürmeli, Hayrettin Karaoğuz ve Nuri Alço konuk oldu.

Beyaz Viyana’yı fethetti!13 Ocak

Beyaz Viyana’yı fethetti!

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta Türk müziğinin efsanesi Cengiz Kurtoğlu, Türkiye'nin en güzel seslerinden Sertab Erener, Türk tiyatrosunun ve sinemasının usta oyuncusu Rasim Öztekin, “Çalgı Çengi İkimiz” filminin başrol oyuncuları Ahmet Kural, Murat Cemcir, ünlü sunucu Esra Erol ve İngiltere’de katıldığı yetenek yarışması ile tüm dünyanın dikkatini çeken Bonetics konuk oldu.