Skip to main content
 
Beyaz Show’da yıldızlar geçidi!24 Mart

Beyaz Show’da yıldızlar geçidi!

Beyaz Show'un 24 Mart 2017'de yayınlanan son bölümünde, seyirciler müziğe, sohbete ve kahkahaya doydu! Cengiz Kurtoğlu, Zara, Serkan Kaya, Koray Avcı, İntizar ve Tan Taşçı söyledikleri şarkılarla seyircilerin kulakların pasını sildi! Beyaz Show ekibinin hazırladığı skeçler ise, herkesi gülme krizine soktu!

Beyaz ve Hayko Cepkin'den muhteşem düet!10 Mart

Beyaz ve Hayko Cepkin'den muhteşem düet!

Beyaz Show'un 10 Mart 2017'de yayınlanan son bölümüne, Beyaz ve Hayko Cepkin'in Bağdat düeti damgasını vurdu! Beyaz'ın, Çağlar Çorumlu ile hazırladığı Eşofmanlı Hoca skeci de ekrandan sonra, sosyal medyada en sevilenler arasında yerini aldı.

Beyaz Show eğlendirmeye devam ediyor!24 Şubat

Beyaz Show eğlendirmeye devam ediyor!

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; "İstanbul Kırmızısı" filminin başrol oyuncuları Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Mehmet Günsür, sevilen sanatçı Suzan Kardeş, yeni çıkarmış olduğu kitabı ile ünlü oyuncu Zafer Algöz ve genç yetenek Berat Efe Parlar konuk oldu.

 Beyaz Show 10 Şubat 2017 bölümüne İrem Derici ve Mustafa Ceceli damgasını vurdu!10 Şubat

Beyaz Show 10 Şubat 2017 bölümüne İrem Derici ve Mustafa Ceceli damgasını vurdu!

Beyaz Show 10 Şubat 2017'de yayınlanan son bölümü ile ekran başındakilere eğlenceli anlar yaşattı.Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, Beyaz Show'a bu hafta; Pop müziğin sevilen ismi Mustafa Ceceli, ünlü şarkıcı İrem Derici, Halk Sağlığı Uzmanı Oğuz Özyaral, "Olanlar Oldu" filmiyle izleyenleri kahkahalara boğan güzel oyuncu Tuvana Türkay, "Fırıldak Ailesi" filmiyle Yılmaz Vural; filmin yaratıcısı, mizahın usta kalemi Varol Yaşaroğlu ve "Gece Gölgenin Rahatına Bak" şarkısıyla listeleri alt üst eden Çağatay Akman konuk oldu.

Beyaz Show yine çok konuşuldu!27 Ocak

Beyaz Show yine çok konuşuldu!

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk-show programı "Beyaz Show"a bu hafta merakla beklenen ‘Vezir Parmağı’ filminin senaristi ve yönetmeni ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül, yine aynı filmin oyuncuları Gülben Ergen, Yasemin Yalçın, Ali Sürmeli, Hayrettin Karaoğuz ve Nuri Alço konuk oldu.

Beyaz Viyana’yı fethetti!13 Ocak

Beyaz Viyana’yı fethetti!

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta Türk müziğinin efsanesi Cengiz Kurtoğlu, Türkiye'nin en güzel seslerinden Sertab Erener, Türk tiyatrosunun ve sinemasının usta oyuncusu Rasim Öztekin, “Çalgı Çengi İkimiz” filminin başrol oyuncuları Ahmet Kural, Murat Cemcir, ünlü sunucu Esra Erol ve İngiltere’de katıldığı yetenek yarışması ile tüm dünyanın dikkatini çeken Bonetics konuk oldu.

Beyaz Show 2016 yılını muhteşem kapattı!30 Aralık

Beyaz Show 2016 yılını muhteşem kapattı!

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta "Sesi Gülen Adam" Koray Avcı, futbol programı sunucusu Ertem Şener, gündüz kuşağının en önemli isimlerinden Zahide Yetiş ve Seda Aktuğlu konuk oldu.

Beyaz Show soğuk Zürih gecesini ısıttı!16 Aralık

Beyaz Show soğuk Zürih gecesini ısıttı!

Berlin’den yaptığı muhteşem sezon açılışıyla ekranlara "merhaba" diyen "Beyaz Show", yeni bölümünde İsviçre’nin göz bebeği Zürih şehrinden yayınlandı.

Beyaz Show Eskişehir'i salladı!03 Aralık

Beyaz Show Eskişehir'i salladı!

Hasrete Berlin’den yaptığı sezon açılışıyla son veren "Beyaz Show", yeni bölümünde muhteşem bir bölümle Eskişehir’i salladı.

Beyaz Show yeni sezonunu Berlin'de açtı!18 Kasım

Beyaz Show yeni sezonunu Berlin'de açtı!

Müthiş konukları, kahkahası, sürprizi ve şovmeni Beyazıt Öztürk’ün sunumuyla "Beyaz Show", hasrete son verdi ve yeni sezonunu muhteşem bir bölümle Berlin’den açtı. 

Avrupa'dan bir Beyaz geçti!11 Kasım

Avrupa'dan bir Beyaz geçti!

Kanal D’nin fenomen programı Beyaz Show sezonu Avrupa turnesi ile açtı.

Beyaz Show Dünyayı Geziyor!26 Eylül

Beyaz Show Dünyayı Geziyor!

Aylardır titiz bir çalışmayla, yepyeni projesini hayata geçirmeye hazırlanan Beyazıt Öztürk’ün Aralık’a kadarki programı da belli oldu!