X
X

Beyaz Show, konukları ile güzel dakikalar yaşattı.

17.03.2018 Cumartesi 02:28 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk-show programı "Beyaz Show"a bu hafta; arabesk müziğin sevilen sesi Serkan Kaya, kendine has üslubu ve güzelliği ile ekranların aranan yüzü Saba Tümer, “Yemekteyiz” programının neşeli sunucusu Onur Büyüktopçu ve "Düğüm Salonu" filminin başrol oyuncusu Şahin Irmak konuk oldu.

Arabesk müziğin prensi Serkan Kaya, programın giriş bölümünde söylediği ‘Mesele’ şarkısıyla muhteşem bir giriş yaptı.

Kendine has üslubuyla Türk televizyonlarının vazgeçilmez isimlerinden biri olan Saba Tümer, güzelliği ve şen kahkahaları ile yine geceye damga vurdu.

Beyaz, Serkan Kaya’yı bir pop müzik şarkısı söylemeye zorlayınca olanlar oldu. Aleyna Tilki’nin ‘Sen Olsan Bari’ şarkısını söylemeye çalışan Serkan Kaya herkesi güldürdü.

Her bölümde birbirinden ünlü konukları ile eğlendirmeye devam eden Beyaz Show, konukları ile bu hafta da güzel dakikalar yaşattı.

Şahin Irmak, senaryosunu yazdığı ve başrolünde oynadığı ‘Düğüm Salonu’ filminde yaşananları anlatırken herkesi tebessüm ettirdi

Beyaz ilk sürprizini Saba Tümer’e yaptı. Saba Tümer’in kahkahalarından hazırlanan şarkı dinleyen herkese kahkahaya boğdu.

Gecenin ikinci büyük sürprizi ise Onur Büyüktopçu’ya yapıldı. Seneler öncesinde kabadayı olarak rol aldığı bir dizinin görüntülerini yayınlayan Beyaz, Onur Büyüktopçu’yu adeta şoka soktu.

Serkan Kaya’nın ilk kez Beyaz Show stüdyosunda seslendirdiği ‘Lanet Olsun’ isimli şarkı dinleyenlerden tam not aldı.

Beyaz Show, birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, müthiş sürprizleri, komik videoları ve şen kahkahalarıyla Kanal D'de olmaya devam edecek...

BEYAZ SHOW VİDEOLARI