X
X

Beyaz Show'da kahkahalar eksik olmadı!

25.11.2017 Cumartesi 02:31 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk-show programı "Beyaz Show"a bu hafta; "Kardeşim Benim 2" filminin başrol oyuncuları Burak Özçivit, Murat Boz, Leyla Feray ve Pınar Deniz konuk oldu.

Beyazıt Öztürk'ün sezon sonunda emekli olacağı ve Beyaz Show'u bırakacağı günün en çok konuşulan haberi olmuştu. Beyaz, bu iddialara canlı yayında yine kendi tarzıyla cevap verdi.

Murat Boz’un giriş bölümünde söylediği ‘Janti’ şarkısıyla programa hızlı bir giriş yapılmış oldu.

 

Beyaz, Burak Özçivit’in başrolünde oynadığı ‘Kara Sevda’ dizisinin Emmy ödülü almasına rağmen Amerika’ya ödülü almaya gidememesini kafaya takınca olanlar oldu. Burak Özçivit’i özel bir teknikle Emmy Ödül Töreni’ne montajlayan Beyaz, stüdyoda kahkaha tufanına neden oldu.

Kanal D’nin en çok izlenen yapımlarından ‘Vatanım Sensin’ dizisinde Pınar Deniz’in herkesten fırça yediği sahneler izleyenleri gülme krizine soktu.

Leyla Feray hem güzelliği hem de zarifliğiyle izleyen herkesin beğenisini kazandı.

Bir kafede kulak misafiri olduğu konuşmayı tweet olarak yayınlayarak bir ihaneti gün yüzüne çıkaran Ömer Demir’in yaşadıkları, stüdyoda ve ekran başında bulunan herkesi güldürdü.

Beyaz Show, birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, müthiş sürprizleri, komik videoları ve şen kahkahalarıyla her Cuma 23:45’te Kanal D'de olmaya devam edecek...

Component Name: AutoContentCreater - Error:503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 887192529


Varnish cache server

BEYAZ SHOW VİDEOLARI