X
X

Beyaz Show'un sezon finali muhteşem geçti!

10.06.2017 Cumartesi 01:58 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"un sezon finalinde bu hafta; Türk Pop Müziği’nin sevilen sesi Bengü, ekranın komik “3 Adam”ı Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve müthiş performansıyla Funda Gürses konuk oldu.

Bengü, program boyunca yeni albümünden söylediği birbirinden güzel şarkılarla hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri etkilemeyi başardı.

Geçtiğimiz günlerde Eser Yenenler’in başına gelenleri komşularından dinlediğimiz skeç, herkesi kahkaha krizine soktu.

İbrahim Büyükak, sempatikliğiyle ve komikliğiyle yine herkesin ilgi odağı oldu. Seyircilerden her anlattığıyla büyük alkış alan Büyükak, yine herkesi güldürmeyi başardı.

Güzel sesli üyesi Oğuzhan Koç, söylediği şarkıyla da seyirciyi yine kendine hayran bıraktı.

Beyaz’ın konuklarıyla birlikte yaptığı “Emojilerle Şarkı Anlatma” oyunu, herkesin eğlenceli dakikalar geçirmesine neden oldu.

90 farklı senaryoyla 6000’in üzerinde evlilik teklifi organizasyonu yapan sürpriz danışmanı Şirin Yücel, anlattıklarıyla evlenme teklifi yapacaklara hem yol gösterdi, hem de güldürdü.

Müziğin yeni seslerinden Funda Gürses, ilk kez bir programda söylediği şarkısıyla adeta dinleyenlerin kulaklarının pasını sildi.

Beyaz Show'un eğlence dolu sezon finalini izlemek için TIKLA:

BEYAZ SHOW VİDEOLARI