X
X

Beyaz Show eğlencesi, güldürmeye devam ediyor!

18.11.2017 Cumartesi 02:22 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk-show programı "Beyaz Show"a bu hafta; pop müziğin en ünlü isimlerinden Serdar Ortaç, “Sen Kiminle Dans Ediyorsun?” filmiyle Binnur Kaya, Uraz Kaygılaroğlu, Demet Özdemir ve sosyal medya fenomeni Danla Bilic konuk oldu.

Programın açılış bölümünde Türk Pop Müziği’nin en önemli simlerinden Serdar Ortaç, yeni albümünün hit şarkısıyla sahneye çıkınca adeta yer yerinden oynadı.

Binnur Kaya’nın canlı yayın heyecanı geceye adeta damga vurdu. Tam o sırada babasının ve yeğeninin gönderdiği videoyu yayınlayan Beyaz biraz olsun Binnur Kaya’nın heyecanını böylece dindirmiş oldu.

Serdar Ortaç’ın Chloe Ortaç’la evliliğini anlatması ardından Uraz Kaygılaroğlu’nun da eşiyle evlenme hikayesi stüdyoda bulunan herkesi güldürdü.

Beyaz’dan dev hizmet! Türkiye’deki bütün anne babaların sosyal medya öğrenmesi için bir skeç hazırlayan Beyaz, her zamanki gibi herkese kahkaha attırdı.

Son zamanların en çok merak edilen sosyal medya fenomeni Danla Bilic, ilk kez canlı yayında bir televizyon programına katılmış oldu. Sempatikliğiyle herkesin beğenisini kazandı.

Sosyal medyada İbrahim Tatlıses’in ‘Haydi Söyle’ şarkısını söyleyerek tüm dikkatleri üzerine çeken Kadir ve Hasan Babat aynı şarkıyı stüdyoda söyleyince yine kalpleri fethettiler.

Beyaz Show, birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, müthiş sürprizleri, komik videoları ve şen kahkahalarıyla her Cuma 23:45’te Kanal D'de olmaya devam edecek...

BEYAZ SHOW VİDEOLARI