X
X

Berkay söylediği şarkılarla herkesi coşturdu!

09.04.2016 Cumartesi 11:06 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

"Beyaz Show"a bu hafta; ünlü şarkıcı Berkay, “Küçük Esnaf” filmi ile İbrahim Büyükak, Gupse Özay, Zeynep Koçak ve Cengiz Bozkurt konuk oldu.

Kanal D’nin sunuculuğunu 20 yıldır Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk-show programı "Beyaz Show"a bu hafta; ünlü şarkıcı Berkay, “Küçük Esnaf” filmi ile İbrahim Büyükak, Gupse Özay, Zeynep Koçak ve Cengiz Bozkurt konuk oldu.

Ekranların sevilen talk-show programı Beyaz Show, sohbeti, eğlencesi, esprileri ve canlı yayın sürprizleriyle bu hafta da yine şahaneydi!

Programın açılış bölümünde Berkay söylediği birbirinden güzel şarkılarla stüdyoda ve ekran başındaki herkesi coşturdu.

Beyaz ve Berkay arasında yaşanan ‘Popçu’ mu yoksa ‘Yorumcu’ mu tartışması geceye adeta damga vurdu.

“Küçük Esnaf” filmi oyuncuları İbrahim Büyükak, Gupse Özay, Zeynep Koçak ve Cengiz Bozkurt, film hakkında anlattıklarıyla herkesi güldürdü.

Zeynep Koçak canlı yayında bilgisayar oyunu yazmak istediğini söyleyince adeta herkes şaşkına döndü.

Uzun yıllar boyunca en popüler televizyon programları için yarışmacı seçen Deniz Memişoğlu, anlattıkları ve verdiği bilgilerle herkesi hayrete düşürdü.

İbrahim Büyakak’ın daha önceki Beyaz Show ziyaretinde yaptığı esprilere kimsenin gülmediğini video haline getiren Beyaz, herkesi kahkahaya boğdu.

Eğlencenin tek adresi, Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show’da birbirinden renkli ve eğlenceli konuklarla izleyen herkese keyifli saatler yaşattı.

 

Ekranda "20. Yıl"ını kutlayan Beyaz Show, birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, müthiş sürprizleri, komik videoları ve şen kahkahalarıyla her Cuma akşamı saat 23:15'te Kanal D'de olmaya devam edecek...

 

BEYAZ SHOW VİDEOLARI