X
X

Beyaz Show soğuk Zürih gecesini ısıttı!

17.12.2016 Cumartesi 01:40 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

Berlin’den yaptığı muhteşem sezon açılışıyla ekranlara "merhaba" diyen "Beyaz Show", yeni bölümünde İsviçre’nin göz bebeği Zürih şehrinden yayınlandı.

Yıllardır her hafta Cuma günleri seyircisini stüdyosunda ağırlayan Beyazıt Öztürk, konukları ile birlikte Türkiye ve Avrupa’daki farklı şehirlerden sevenleri ile buluşmaya devam ediyor.

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta Türk Pop müziğinin başarılı ismi Ziynet Sali, ünlü sanatçı Gökhan Özen, "Görümce" filminin başrol oyuncuları Gupse Özay, Buğra Gülsoy, Eda Ece ve "Okyanus" şarkısıyla listelerin altını üstüne getiren sanatçı Derya Uluğ konuk oldu.

Aynı zamanda DJ’lik de yapan Gökhan Özen, hem söylediği şarkılarla hem de gösterdiği DJ performansıyla izleyenleri coşturdu.

Ziynet Sali yine her zaman olduğu gibi güzelliği ve muhteşem sesiyle izleyenleri adeta büyüledi.

Senaryosunu Gupse Özay’ın yazdığı, yönetmenliğini ise Kıvanç Baruönü’nün yaptığı ve gösterime girmesinin üstünden çok zaman geçmemesine rağmen birçok rekor kıran “Görümce” filmi oyuncuları Gupse Özay, Buğra Gülsoy ve Eda Ece, hem yaptıkları espriler hem de anlattıklarıyla herkesi kahkahaya boğdular.

“Okyanus” şarkısıyla yılın en iyi çıkış yapan şarkıcılarından biri olan Derya Uluğ, performansıyla adeta sahneyi salladı.

Almanca yazdığı ve evlilikte kültür farklılıklarını konu alan kitabıyla Almanya’da satış rekorları kıran Türk komedyen Meltem Kaptan, sempatik tavırlarıyla sahneye çıktığı ilk andan itibaren herkesi güldürdü.

“Best Model of the World” yarışmasıyla "Dünyanın En İyi Mankeni" seçilen Onur Seyit Yaran programın son bölümüne konuk oldu.

Beyaz Show, birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, müthiş sürprizleri, komik videoları ve şen kahkahalarıyla Kanal D'de olmaya devam edecek...

BEYAZ SHOW VİDEOLARI