X
X

Beyaz Show yine gümbür gümbür!

21.05.2016 Cumartesi 03:30 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

"Beyaz Show"a bu hafta; Rafet El Roman, Metin Tekin, Şebnem Hassanisoughi, Tolga Zengin, Necip Uysal, Kumru Ceylan ve Yusuf Güney konuk oldu.

Kanal D’nin sunuculuğunu 20 yıldır Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk-show programı "Beyaz Show"a bu hafta; romantik şarkıların mimarı Rafet El Roman, Beşiktaşlı eski futbolcu ‘Sarı Fırtına’ Metin Tekin, Beşiktaş’ın iki kaptanı Tolga Zengin ile Necip Uysal ve Poyraz Karayel’in Begüm’ü Şebnem Hassanisoughi konuk oldu.


Programın açılış bölümünde Beşiktaş’ın şampiyonluğunu kutlayan Beyaz, Beşiktaşlı futbolcular Tolga Zengin ve Necip Uysal’ı stüdyoya davet edince, adeta yer yerinden oynadı.

Kanal D’de yepyeni bir bölüm ile ekrana gelen Beyaz Show, yine izleyiciyi ekrana kilitledi.

Rafet El Roman yeni albümünün hit şarkısını programda okuyunca, adeta stüdyodaki herkesin kulaklarının pası silindi.

Şebnem Hassanisoughi’nin soyadının nasıl okudunduğunu sokaktaki insanlara sorduran Beyaz, gelen cevaplarla stüdyodakileri kahkahaya boğdu.

‘Sarı Fırtına’ Metin Tekin, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda yaşadığı totem hikayelerini anlatınca stüdyodaki herkesi kırdı geçirdi.

Eğlencenin tek adresi, Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show’da birbirinden renkli ve eğlenceli konuklarla izleyen herkese keyifli saatler yaşattı.

Beyazıt Öztürk ve Ayla Çelik’in beraber söylediği, son zamanların en çok konuşulan şarkısı ‘Bağdat’ın klibi de ilk kez Beyaz Show’da yayınlandı.

Programın bitmesine çok az kala stüdyodan içeri girerek sürpriz yapan Yusuf Güney, söylediği şarkıyla herkesi kendine hayran bıraktı.


Ekranda "20. Yıl"ını kutlayan Beyaz Show, birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, müthiş sürprizleri, komik videoları ve şen kahkahalarıyla her Cuma akşamı saat 23:15'te Kanal D'de olmaya devam edecek...

BEYAZ SHOW VİDEOLARI