X
X

Beyaz Show'da kahkaha bombardımanı...

10.01.2015 Cumartesi 09:45 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

Programın giriş kısmında yer alan konukların, Beyaz Show ve Beyaz ile olan hayallerini gerçekleştirdikleri anlar, birbirinden esprili dakikalara sahne oldu. En güzel şarkılarıyla seyircilere müzik ziyafeti çeken Göksel, şıklığıyla da göz doldurdu.

Beyaz Show’un bu haftaki konukları yeni vizyona giren  "Mucize" filmi oyuncuları Mahsun Kırmızıgül, Talat Bulut, Büşra Pekin, Erdem Yener ve Metin Yıldız ve pop müziğin güçlü yorumcularından  Göksel oldu.

Programın giriş kısmında yer alan konukların, Beyaz Show ve Beyaz ile olan hayallerini gerçekleştirdikleri  anlar, birbirinden esprili dakikalara sahne oldu. En güzel şarkılarıyla seyircilere müzik ziyafeti çeken Göksel, şıklığıyla da göz doldurdu.

Haftalardır süren ve sosyal medyaya damgasını vuran, Beyaz ve Candan Erçetin arasındaki herkesi kahkahaya boğan klipli atışma, tüm hızıyla devam edeceğe benziyor! 

Candan  Erçetin’in  kendisine verdiği  cevabı  izleyen Beyaz "Haftaya görüşeceğiz Candan!” diyerek bu keyifli  atışmanın devamının geleceği sinyallerini de vermiş oldu.

 

Özcan Deniz, telefon bağlantısında, Mahsun Kırmızıgül ile birlikte  ileride bir film yapmayı düşündüklerini söyledi.

“Gelecek, güzel gelecek” mottosuyla yola çıkan, Türkiye’deki ilk ve tek fütürist konuşmacı olan Ufuk Tarhan, gelecekte bizi bekleyen fütüristik uzgörülerinden bahsetti. 

Cuma gecelerinin eğlencesi Beyaz Show, muhteşem konukları ve yepyeni içeriğiyle yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor.

BEYAZ SHOW VİDEOLARI