X
X

Beyaz Show'da "Kuma Yapıyor" Geceye Damga Vurdu!

07.11.2015 Cumartesi 10:38 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

Gecenin ilk sürprizini yapan Beyaz, Oğuzhan Koç’la birlikte Gülben Ergen için seslendirdikleri ‘Kuma Yapıyor’ şarkısıyla ve çektiği kliple, herkesi gülmekten kırdı geçirdi.

Kanal D’nin 20. Yılını kutlayan ve sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; "Hit"lerin kraliçesi Gülben Ergen, "Çilek Kokusu" dizisinin oyuncuları Demet Özdemir, Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz ve oyuncu olabilmek için 20’den fazla estetik ameliyat geçiren Enver Akbaş konuk oldu.

Programın açılış bölümünde Gülben Ergen, seslendirdiği iki şarkıyla hem stüdyodakilerin hem de ekran başındakilerin kulaklarının pasını sildi. Özellikle Bora Duran’la seslendirdiği düete stüdyodaki herkesin katılmasıyla muhteşem bir yorum gelmiş oldu.

Gecenin ilk sürprizini yapan Beyaz, Oğuzhan Koç’la birlikte Gülben Ergen için seslendirdikleri ‘Kuma Yapıyor’ şarkısıyla ve çektiği kliple, herkesi gülmekten kırdı geçirdi.

"Çilek Kokusu" dizisinin oyuncularından Demet Özdemir sempatikliği ve güzelliğiyle, Yusuf Çim ve Ekin Mert Daymaz da yakışıklılığıyla geceye damga vurdular.

‘En Yakın Arkadaşınızın Aşkına Aşık Olsanız Ne Yapardınız?’ diye sokaktaki izleyicilere soran Beyaz, gelen cevaplarla herkesi güldürdü.

Bir kitap evinin önüne stant kurup, kendini yaşlandırma makyajıyla yazar olarak tanıtıp, düzenlediği sahte bir imza günü sırasında kız arkadaşına evlenme teklifi eden Erman Çelik, yaptığı bu jestle adeta herkese örnek oldu.

Gülben Ergen ve Beyaz, bir Özdemir Erdoğan eseri olan ‘Pervane’ye yaptıkları müthiş düetle herkese keyifli anlar yaşattılar.

Oyunculuk yapmak için 20’nin üzerinde estetik ameliyat geçiren Enver Akbaş, müthiş değişimi, bu uğurda yaptıkları ve anlattıklarıyla herkesi şaşkına çevirdi.

Ekranda "20. Yıl"ını kutlayan Beyaz Show, birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, müthiş sürprizleri, komik videoları ve şen kahkahalarıyla her Cuma akşamı saat 23:15'te Kanal D'de olmaya devam edecek!

BEYAZ SHOW VİDEOLARI