X
X

Beyaz Show'dan sürpriz dolu sezon finali!

06.06.2015 Cumartesi 11:45 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı sevilen talk show programı Beyaz Show, bomba gibi bir sezon finaliyle sevenlerinin karşısına çıktı. “Beyaz Show”un sezon finaline bu hafta; fenomen dizi Medcezir’in fenomen oyuncuları Serenay Sarıkaya, Hazar Ergüçlü, Barış Falay ve Taner Ölmez, Türk pop müziğinin sevilen sesi Murat Dalkılıç, “Olmazsa Olmaz” şarkısıyla müzik dünyasının en yeni sesi Güliz Ayla konuk oldu.

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı sevilen talk show programı Beyaz Show, bomba gibi bir sezon finaliyle sevenlerinin karşısına çıktı. Sohbeti, esprileri ve canlı yayın sürprizleriyle Beyaz Show bu hafta da seyirciyi ekrana kitledi. “Beyaz Show”un sezon finaline bu hafta; fenomen dizi Medcezir’in fenomen oyuncuları Serenay Sarıkaya, Hazar Ergüçlü, Barış Falay ve Taner Ölmez, Türk pop müziğinin sevilen sesi Murat Dalkılıç, “Olmazsa Olmaz” şarkısıyla müzik dünyasının en yeni sesi Güliz Ayla konuk oldu.

Murat Dalkılıç, programın açılış bölümünde söylediği şarkıyla stüdyoda ve ekran başında bulunan herkesi coşturdu.

Serenay Sarıkaya ve Hazar Ergüçlü güzellikleri ile göz kamaştırırken, hem Taner Ölmez hem de Barış Falay yakışıklılıkları hem de karizmalarıyla kendilerine hayran bıraktılar.

Beyaz’ın sezon finalindeki ilk sürprizi Candan Erçetin’le yaşadığı atışma için hazırladığı yeni video oldu. Hazırladığı videoya Candan Erçetin’in kendisine cevap veremeyecek olmasının avantajını kullanan Beyaz, şarkıya yazdığı sözlerle herkese kahkaha attırdı.

Barış Falay’ın karizmatik sesini dile getiren Beyaz, hazırladığı ve Falay’a yaptığı komik dublajla gecenin bir diğer sürprizini gerçekleştirmiş oldu.

Barış Falay dublaj!

“Olmazsa Olmaz” şarkısıyla yeni bir çıkış yapan Güliz Ayla, güzel sesiyle kulakların pasını sildi.

Gecenin bir diğer büyük sürprizi ise Sıla oldu. Güliz Ayla’ya albüm yapım aşamasında büyük destek veren Sıla, bir sürpriz yaparak şarkının final bölümünü güzel şarkıcıyla beraber söyledi.

Sıla'dan büyük sürpriz!

Medcezir’in kendi programlarına gelmemesine bozulan 3 Adam ekibi bir anda stüdyoyu basarak gecenin en büyük sürprizlerinden birini gerçekleştirdiler. En büyük hayali Medcezir ekibi ve Beyaz’la tanışmak olan Merve Atay, bu hayalini canlı yayın sırasında gerçekleştirdi ve hem ekiple tanıştı hem de selfie çektirme şansına sahip oldu.

Birbirinden komik skeçleri, sokak röportajları, müthiş sürprizleri ve eğlenceli konukları ile izleyenlere yine keyifli bir gece yaşatan Beyaz Show yeni sezonda da bütün hızıyla devam edecek.

BEYAZ SHOW VİDEOLARI