X
X

Beyaz'ın, Ferman Toprak’la yaptığı düet geceye damgasını vurdu!

14.11.2015 Cumartesi 10:57 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

"Beyaz Show"a bu hafta; dillere pelesenk olan şarkılarıyla Ferman Toprak, ekranların sevilen güzeli Burcu Esmersoy, yeşil sahaların büyük efsanesi Arif Erdem, lezzetin haritasının sahibi Ezgi Sertel, 9 dil bilen ve çıkarttığı kitapla dil öğrenmenin püf noktalarını anlatan Eser Tözüm konuk oldu.

Kanal D’nin "20. Yıl"ını kutlayan ve sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; dillere pelesenk olan şarkılarıyla Ferman Toprak, ekranların sevilen güzeli Burcu Esmersoy, yeşil sahaların büyük efsanesi Arif Erdem, lezzetin haritasının sahibi Ezgi Sertel, 9 dil bilen ve çıkarttığı kitapla dil öğrenmenin püf noktalarını anlatan Eser Tözüm konuk oldu.

Programın açılışında; sevilen sanatçı Ferman Toprak, “Tavukları Pişirmişem” şarkısıyla herkesi coşturdu.

Beyaz’ın hazırladığı; “Ezgi Sertel ile Lezzetin Haritası” programındaki ilginç anlardan hazırlanan VTR ve sonrasında yayınladığı “Ezgi Sertel’in Hamuduyla Yuttuğu Köy” skeci izleyenleri kahkahaya boğdu.Ferman Toprak müzik şölenine sevilen şarkısı “Hayatı Tespih Yapmışım” ile devam etti. Stüdyodaki herkes ayakta şarkıya eşlik ederek keyifli anlar yaşadı.

Beyaz’ın Oğuzhan Koç’la yaptığı çok sevilen “Kuma Yapıyor” düetinin ardından ikinci bomba da Ferman Toprak’la yaptığı düetle patladı.Beyaz, Arif Erdem ve Rüştü Reçber’in halı sahaya çıkıp şutla lastikten top geçirme ve kornerden gol atmaya çalıştığı anlar izleyenleri şaşırttı.Daha sonrasında yayınlanan Ezgi Sertel’in programının kamera arkası görüntüleri izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı.Bingöl’ün Sarıçiçek İlçesi’ne geçtiğimiz ay düşen göktaşının değerli olduğu ilk fark eden ve satan “Mehmet Nezir Ergün” konu hakkındaki sohbetiyle programa renk kattı.Ekranda "20. Yıl"ını kutlayan Beyaz Show, birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, müthiş sürprizleri, komik videoları ve şen kahkahalarıyla her Cuma akşamı saat 23:15'te Kanal D'de olmaya devam edecek...

BEYAZ SHOW VİDEOLARI