X
X

Hande Soral ve Bensu Soral güzellikleri, Kenan Doğulu şarkıları ile Beyaz Show'u şenlendirdiler!

13.05.2017 Cumartesi 02:22 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; efsane şarkıların sahibi, gülüşüne kurban olunan adam Kenan Doğulu, oynadığı her karakterle ışık saçan Hande Soral ve güzeller güzeli kardeşi Bensu Soral, kadın voleybolunda her zaman kupalara damga vuran Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı’nın sarı melekleri, tek şarkılık performanslarıyla ortamların en cool grubu Tahribad-ı İsyan konuk oldu!

Sohbeti, eğlencesi, esprileri ve sürprizleriyle "Beyaz Show" bu hafta da yine şahaneydi!

Beyaz, programın girişine konuk aldığı Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi şampiyonu Fenerbahçe Kadın Voleybol takımı oyuncularıyla adeta şampiyonluğu tekrar kutladı.

Hande Soral ve kardeşi Bensu Soral hem güzellikleriyle hem de gece boyunca anlattıklarıyla herkesin ilgi odağı oldu.

Beyaz Show, dün gece yayınlanan bölümündeki büyük sürpriziyle yine geceye damga vurdu. Demet Akbağ, Fuat Güner, Murat Boz, Murat Dalkılıç, Büşra Pekin, Engin Hepileri, Ferman Akgül, Kubat ve Beyaz’ın oyuncak muzik aletleriyle çalıp vokal yaptığı, Kenan Doğulu’nun ise muhteşem sesiyle yine herkesi mest ettiği klip gönülleri fethetti.

Kenan Doğulu, bütün gece boyunca söylediği şarkılarla her zaman olduğu gibi yine herkesi coşturdu. Gerek dansları, gerek muhteşem sesiyle gecenin en çok konuşulan ismi oldu.

Gerek yazılı basında, gerek görsel basında çıkan ve ailesine katkı yapmak için kağıt toplayıcılığı yaparken Karma Dövüş Sanatları Dünya Şampiyonu olan Kadir Dalkıran da Beyaz’ın konuğuydu. Başarıları ve hikayesiyle herkese ilham kaynağı oldu.

Teve2’nin yeni yarışma programı "Kelime Oyunu"nun efsane sunucusu Ali İhsan Varol, kendi yarışmasının küçük bir versiyonunu stüdyoda oynatırken herkesi kahkahaya boğdu.

Türk rap müziğinin en yeni üyelerinden Tahribad-ı İsyan grubu, söyledikleri şarkıyla stüdyoda bulunan herkesi coşturdu.

Beyaz Show, birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, müthiş sürprizleri, komik videoları ve şen kahkahalarıyla önümüzde hafta Cuma günü saat 23.30’da Kanal D'de olmaya devam edecek...

12 Mayıs 2017 Beyaz Show Bölümünü İzle:

BEYAZ SHOW VİDEOLARI