X
X

Hande Yener, kostümleri, dansları ve şovlarıyla geceye damga vurdu!

04.04.2015 Saturday 09:55 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

“Beyaz Show”a bu hafta; Türk Pop Müziği’nin dev sesi Hande Yener, “Asla Vazgeçmem” dizisinin yakışıklı başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman, deneyimli teknik direktör Şota Arveladze, müthiş sahne performansıyla Yüksek Sadakat ve 44 yıldır herkesin derdine mektuplarla derman olmaya çalışan Güzin Abla’nın artık onun yerine yazan kızı Feyza Algan konuk oldu.

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı ve 19 yıldır gönüllerde taht kuran talk-show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Türk Pop Müziği’nin dev sesi Hande Yener, “Asla Vazgeçmem” dizisinin yakışıklı başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman, deneyimli teknik direktör Şota Arveladze, müthiş sahne performansıyla Yüksek Sadakat ve 44 yıldır herkesin derdine mektuplarla derman olmaya çalışan Güzin Abla’nın artık onun yerine yazan kızı Feyza Algan konuk oldu.

Beyaz programa, kaybettiğimiz Büyük Usta Kayahan’ı anmak için hazırlanan görüntülerle ve hemen ardından Hande Yener ve tüm seyircilerle birlikte Kayahan’ın ‘Gözlerinin Hapsindeyim’ şarkısıyla başladı.

Her zaman izleyicilerini şaşırtan Beyaz Show, yine sürprizlerle doluydu.

Şota Arveladze’nin basın toplantılarında verdiği cevaplardan ve Tolgahan Sayışman’ın geçtiğimiz programa geldiğinde yaşadığı komik olaylardan oluşan görüntülerle hazırlanan VTR stüdyoda ve ekran başındaki herkesi güldürdü.Programın ilk sürprizi Beyaz’ın Türk televizyonlarının fenomen spor programına konuk olduğu ve Ertem Şener, Sinan Engin, Abdülkerim Durmaz, Rasim Ozan Kütahyalı ve Tolgahan Sayışman’ın da rol aldığı VTR oldu. Beyaz Futbol'a damga vuran anların canlandırıldığı skeç ekranları başındaki izleyicileri güldürürken, keyifli anlar yaşattı.

Şota Arveladze maceraları ve anılarıyla herkesi güldürürken, konuştuğu Türkçe’yle de herkesin sempatisini kazandı.

Beyaz’ın ikinci sürprizi ise Hande Yener’e oldu. Hande Yener’in tüm müzik listelerine damga vuran son şarkısı ‘Sebastian’ı yeniden yorumlayan Beyaz, geceye damga vurdu. Hazırladığı kliple stüdyodaki ve ekran başındaki herkesi kırdı geçirdi.

Hande Yener, Beyaz Show için hazırladığı kostümleri, dansları ve şovlarıyla adeta geceye damga vurdu.Programın son bölümünde ise Beyaz’ın konukları Feyza Algan ve eğlenceli şarkıların ismi Berksan oldu.

BEYAZ SHOW VİDEOLARI