X
X

Serkan Kaya Beyaz Show'da arabesk rüzgarı estirdi!

30.01.2016 Cumartesi 11:40 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

Arabesk müziğin prensi Serkan Kaya, programın giriş bölümünde söylediği 2 şarkıyla adeta stüdyoda arabesk rüzgarı estirirken, Hande Doğandemir güzelliğiyle ve sempatikliğiyle, Şükrü Özyıldız ve Mithat Can Özer ise yakışıklılığı ve karizmasıyla herkesi kendine hayran bıraktı.

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, "20. Yıl"ını kutlayan sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; "Her şey Aşktan" filminin oyuncuları Hande Doğandemir, Şükrü Özyıldız, Mithat Can Özer ve ünlü şarkıcı Serkan Kaya konuk oldu.

Arabesk müziğin prensi Serkan Kaya, programın giriş bölümünde söylediği 2 şarkıyla adeta stüdyoda arabesk rüzgarı estirdi.

"Her şey Aşktan" filminin oyuncularından Hande Doğandemir güzelliğiyle ve sempatikliğiyle, Şükrü Özyıldız ve Mithat Can Özer ise yakışıklılığı ve karizmasıyla herkesi kendine hayran bıraktı.

Serkan Kaya’nın yaklaşık 10 yıl önce Davut Güloğlu ile çektiği klibin görüntülerini yayınlanınca stüdyoda kahkaha tufanı koptu.

Beyaz’ın “Bir kız ya da erkek için kavga eder misiniz?” sorusuna aldığı cevaplar herkesi gülümsetti.

Beyaz’ın film hakkında bilgiler verirken yaptığı gaflar ‘Her Şey Aşktan’ filmi oyuncularında tatlı bir paniğe yol açarken, telefonla bağlanan Özcan Deniz’in yorumları stüdyodaki herkesi güldürdü.

Seyircilerden gelen “Metrobüs’e hiç binmişler mi?” sorusuna konukların verdiği cevaplar stüdyoda ve ekran başında olan herkesi kahkaha krizine soktu.

Serkan Kaya’nın “Mesele” şarkısının hikayesini anlattığı bölümler herkesin ilgisini çekerken hemen sonrasında şarkıyı seslendirince stüdyodaki herkes coştu.

Ekranda "20. Yıl"ını kutlayan Beyaz Show, birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, müthiş sürprizleri, komik videoları ve şen kahkahalarıyla her Cuma akşamı saat 23:15'te Kanal D'de olmaya devam edecek...

BEYAZ SHOW VİDEOLARI