Skip to main content
 

Beyaz'ın evine giden Ayşe Hatun Önal'ın zor anları!


Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi'den "Jarnana" düeti!

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi'den "Jarnana" düeti! / Özel Klipler

Beyaz Show'un 5 Mayıs yayınının konuklarından Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi'nin canlı söyledikleri "Jarnana" parçası büyük alkış aldı!   Hemen izle


Beyaz'dan gülme krizine sokacak bir skeç daha... Beyaz'a bu sefer Ayşe Hatun Önal eşlik ediyor! Ayşe Hatun Önal, skeç içinde zor anlar yaşıyor!
Beyaz'dan gülme krizine sokacak bir skeç daha... Beyaz'a bu sefer Ayşe Hatun Önal eşlik ediyor! Ayşe Hatun Önal, skeç içinde zor anlar yaşıyor!

Annesinin ve çevresinin "Evlen artık" baskısı yüzünden "Evlenememe sendormu"na kapılan Beyaz, evine davet ettiği Ayşe Hatun Önal'a zor anlar yaşatıyor. Beyaz Show programını konuşma bahanesiyle davet ettiği Ayşe Hatun Önal'a yaklaşımı yüzünden sonunda tokatı yiyor!

Beyaz, muhabbete yalı çapkını gibi dalınca, Ayşe Hatun Önal'ı yavaş yavaş sinirlendiriyor. Beyaz'ın elleri de rahat durmayınca Ayşe Hatun Önal durumu çakıp tepkisini sert veriyor. Beyaz'ın duygu sömürüsüne dayanamayıp, biraz daha evde kalınca işin şeklinin değiştiğini görüyor. Beyaz'ın aleni kendisine yürüdüğünü fark edince de suratına tokatı yapıştııyor!

Beyazıt Öztürk ve Ayşe Hatun Önal'ın birlikte oynadığı, sonunun Beyaz için kötü bittiği komik skeç sizlerle!

06.05.2017 Cumartesi 01:20   (Güncellendi: 02.10.2019 Çarşamba 12:35)