Skip to main content
 

18 Kasım 2016 Beyaz Show Özeti

16.11.2016 Çarşamba 16:53   (Güncellendi: 02.10.2019 Çarşamba 12:35)

Hakan Altun, Serenay Sarıkaya, Simge Sağın, Ayla Çelik, Özge Ulusoy, Eypio ve Esra-Sabit Çifti bu hafta "Beyaz Show"da!

18 Kasım 2016 Beyaz Show Özeti

Müzik, sohbet ve süper eğlence Beyaz Show başlıyor! 

Müthiş konukları, kahkahası, sürprizi ve muhteşem şovmeniyle "Beyaz Show" hasrete son veriyor ve yeni sezonunu Berlin’de açıyor. Hakan Altun, Serenay Sarıkaya, Simge Sağın, Ayla Çelik, Özge Ulusoy, Eypio ve Esra-Sabit Çifti bu hafta "Beyaz Show"da!

Beyaz Show'un Avrupa Turnesinden İlk Kareler! / Foto Galeri

Bu yıl bir ilke imza atarak, izleyicisi ile buluşmak için dünyanın farklı şehirlerine giden Beyaz Show, adeta Avrupa’yı salladı.   Tüm resimler

Romantik şarkıların sevilen sesi Hakan Altun, güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, pop müziğin yükselen yıldızı Simge Sağın, yılın şarkısına imza atan sanatçı Ayla Çelik, manken- oyuncu Özge Ulusoy, bir internet fenomeni Eypio ve Ben Bilmem Eşim Bilir’deki performanslarıyla herkesi gülme krizine sokan efsane çift Esra ve Sabit çifti "Beyaz Show"un yeni sezon ilk programına konuk oluyor.

18 Kasım 2016 Beyaz Show Fragmanı

18 Kasım 2016 Beyaz Show Fragmanı / Fragmanlar

Beyaz Show'un 18 Kasım Cuma günü konukları; Hakan Altun, Seranay Sarıkaya, Simge Sağın, Ayla Çelik, Eypio, Özge Ulusoy, Esra ve Sabit oluyor.   Hemen izle

Birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, şen kahkahalarıyla, "Beyaz Show" 18 Kasım Berlin bölümüyle bu akşam Kanal D’de.

Benzer İçerikler