X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Bir Annenin Günahı 3. Bölüm

5 Aralık 2020 Cumartesi günü yayınlanan Bir Annenin Günahı 3. bölümünde Yağmur, Suna'nın Yusuf'un annesi olduğunu öğrenince büyük şaşkınlık yaşıyor!

Yusuf, Yağmur'a annesi Suna'yı tanıştırdığı sırada aralarındaki negatif enerjiyi sezer. Yağmur, babasının ölümünden sonra yaşananlardan dolayı katil zanlısı olarak Bekir'in yanında gördüğü Suna'ya karşı olumsuz düşüncelerin içine girer. Yusuf'un mezun olup Bekir'in savunma avukatı olması da Yağmur'un düşüncelerinde karmaşa yaratır. Duruma karşı aldığı sert tavır Yusuf ile arasına mesafe koyar. Yusuf bu mesafeyi ortadan kaldırmak için elinden geleni yapar ve Yağmur ile biraz olsun aralarını düzeltir.

Yusuf'un, davayı alması Suna'yı da tedirgin eder. Yusuf'un, Bekir'in suçsuzluğunu ispat için attığı her adım yavaş yavaş kendisinin sırrına doğru gelmektedir. Suna büyük bir cenderenin içinde çıkış yolları ararken Bekir'den ilginç bir hamle gelir. Duruşma esnasında söyledikleri soruşturmaya önemli bir yön verir. Başta Suna olmak üzere bu açıklama herkeste büyük şaşkınlık yaratır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
İbrahim polistir

FRAGMANLAR