X
X

Amerika'dan "Bir Deniz Hikayesi" için döndüm!

21.08.2015 Cuma 09:36 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

“Bir Deniz Hikayesi”nin başrol oyuncusu Begüm Birgören’ den çok özel açıklamalar: Amerika'dan "Bir Deniz Hikayesi" için döndüm!

Kanal D’nin yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı, senaryosunu Aylin Süer’in kaleme aldığı başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Caner Kurtaran ve Beste Vural gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Bir Deniz Hikayesi”nin başrol oyuncusu Begüm Birgören’den çok özel açıklamalar…

Yeni sezonun merak edilen yapımlarından olan “Bir Deniz Hikayesi” Eylül ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Çekimlerinin Marmaris Bozburun’da yapıldığı dizide ünlü oyuncu Begüm Birgören, öldü zannettiği oğlu Deniz ile yıllar sonra karşılaşan Zeynep karakteri olarak karşımıza çıkıyor.

Bu rol için Amerika planlarını yarıda bırakıp yurda dönen ünlü oyuncu canlandırdığı Zeynep karakteri ile ilgili şunları söyledi;

ÖLDÜĞÜNÜ ZANNETTTİĞİ OĞLUNA YILLAR SONRA KAVUŞAN  "ZEYNEP"  BENİ ÇOK ETKİLEDİ.

Günlerdir bunu düşünüyorum. Çocuğunu kaybetmek başlı başına tarifsiz bir ıstırap, insanın bence yaşamadan empati kuramayacağı çok derin bir acı. Eşinin ardından dul yada anne babasını kaybedenler için öksüz-yetim diyoruz da, evlat acısı yaşayan biri için ve acısını tarif etmek söylenen bir kelime, tanım yok. Acının büyüklüğü hakikaten tarifsiz. Tüm inancını sarsan ve hayata devam etmenin manasının kalmadığı, her şeyin öncesinden daha soluk ve karanlık olacağı bir döneme girmiş biri için çocuğuna tekrar kavuşmak nasıl bir minnet, sevinç duygusu olur hayal edemiyorum ben açıkçası.

ÇOCUĞUNA YENİDEN KAVUŞMAK ÇILDIRTICI BİR MUTLULUK OLUR HERHALDE..

Çünkü onca senedir kayıp olsa, o da bambaşka bir ruh hali, Araf'ta kalmışlık ama umut etmeyi sürdürürsünüz, içinizdeki ateş tamamen sönmez, çırpınırsınız yavrunuzu bulmak için. Öldüğüne inandıktan sonra, bir de bu acıyla senelerce yaşadıktan ve kabullendikten sonra ona yeniden kavuşmak çıldırtıcı bir mutluluk olur herhalde.

Sıcacık hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile ekrana gelecek olan “Bir Deniz Hikayesi” yarın akşam Kanal D’de.

                  

 

BIR DENIZ HIKAYESI VİDEOLARI