X
X

Bir Deniz Hikayesi bu akşam saat 20:00'de Kanal D'de!

14.08.2015 Cuma 11:50 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Hayatın ayırdığı bir aile, oğlunu annesiz büyütmek zorunda kalan bir baba... Sıcacık öyküsü ve güçlü oyuncu kadrosu ile "Bir Deniz Hikayesi", bu akşam saat 20:00'de Kanal D'de başlıyor.

Kanal D’nin yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı, senaryosunu Aylin Süer’in kaleme aldığı başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Caner Kurtaran gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Bir Deniz Hikayesi”, bu akşam saat 20:00'de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Çekimlerine Ağustos ayında İstanbul’da başlanan ve yeni sezonun merak edilen yapımlarından “Bir Deniz Hikayesi”nin ilk fotoğrafları basın ile paylaşıldı. Dizinin başrol oyuncularından Begüm Birgören, Emre Kızılırmak ve Emir Berke Zincidi ile gerçekleştirilen konsept fotoğraf çekimleri Ağva’da gerçekleştirildi. Mehmet Turgut objektifine birlikte poz veren oyuncular, yüksek enerji ve uyumları ile dikkat çektiler.

Salı akşamı saat 20:00'de izleyici ile buluşmaya hazırlanan “Bir Deniz Hikayesi” ’nin genel hikayesi ise şöyle;

Küçük Deniz, bir kasabada çok sevdiği ve kahramanı olarak gördüğü babası Hakan ile birlikte mütevazı bir hayat sürmektedir. Mahallenin esnafı tarafından tüm haylazlıklarına rağmen çok sevilen Deniz, mutlu bir çocuktur; fakat annesinin hayatta olduğunu bilmediğinden, Deniz’in bir yanı hep eksiktir. Hakan ile Zeynep ise, Hakan teknesinde kaptanlık yaparken tanışmışlardır ve birbirlerine büyük bir tutku ile bağlanmışlardır. Kalplerinin sesini dinleyen aşıklar, Zeynep’in ailesinin bütün itirazlarına rağmen hayatlarını birleştirmiş ve küçük Deniz dünyaya gelmiştir. Fakat hayat onları bir şekilde ayırmıştır. Aradan yıllar geçmiş, Zeynep eşi Semih ile çıktığı tekne gezisinde bir kasabada Deniz ile karşılaşmış ve ona çok ısınmıştır. Bu karşılaşmadan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak; başta Deniz, Hakan ve Zeynep olmak üzere herkes kendini büyük bir tufanın içerisinde bulacaktır.

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu:

Yapım                                 : Erler Film
Yapımcı                              : Türker İnanoğlu
Genel Koordinatör              : Yılmaz Ekmekçi
Uygulayıcı Yapımcı             : Cesur Koçak
Yönetmen                            : Aydın Bulut
Senaryo                               : Aylin Süer
Görüntü Yönetmeni             : Durmuş Sorkut
Sanat Yönetmeni                 : Mayıs Sanat
Oyuncular                            : Begüm Birgören (Zeynep), Emre Kızılırmak (Hakan), Emir Berke Zincidi (Deniz), Ozan Çobanoğlu (Ahmet), Başak Parlak (Reyhan), Simay Tuna Küçük (Mahide), Cevdet Arıcılar (Aslan Bey), Caner Kurtaran (Semih), Nihal Koldaş (Sıdıka), Beste Vural (Azra), Duygu Boztepe (Sude), Merve Kızıl (Hale) Mehmet Şahin (Musa), Tuba Kantoğlu (Müdire)

BIR DENIZ HIKAYESI VİDEOLARI