X
X

Emre Kızılırmak'tan çok özel açıklamalar!

27.08.2015 Perşembe 10:01 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Bir Deniz Hikayesi’nde Hakan karakterini canlandıracak Emre Kızılırmak'tan çok özel açıklamalar! Bir Deniz Hikayesi bu akşam Kanal D’de başlıyor!

Kanal D’nin yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Caner Kurtaran gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Bir Deniz Hikayesi”nin başrol oyuncusu Emre Kızılırmak, baba olmak üzerine samimi açıklamalarda bulundu.

Yeni sezonun merak edilen yapımlarından olan “Bir Deniz Hikayesi” Eylül ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Çekimleri Marmaris Bozburun’da devam eden dizide ünlü oyuncu Emre Kızılırmak, oğlu Deniz’e (Emir Berke Zincidi) hem annelik hem babalık yapan vefakar ve sevgi dolu bir babayı canlandırıyor.

Gerçek hayatında da yeni baba olan ünlü oyuncu canlandırdığı Hakan karakteri ve babalık hakkında samimi itiraflarda bulundu.

Çocuğunu Tek Başına Büyüten Bir Baba Olmak, Kesinlikle Zor ve Bir O Kadar Sorumluluğu Fazla Olan Bir Durum...

* Bir Deniz Hikayesi'nde oğlunu doğduğu günden itibaren, annesinden ayrı ve tek başına büyütmeye çalışan baba karakterini canlandırıyorum. Hakan  karakteri aslında, oğlunun annesinden ayrı kalmasında hiç bir suçu olmayan bir baba, ve tüm zorluklara rağmen oğluna elinden geldiğinden fazlasıyla  annesinin yokluğunu hissettirmemeye çalışıyor.

Aynı Şeyler Benim Başıma Gelse,  Çocuğumu Büyütmek ve Hayata Sımsıkı Bağlanmak İçin Tüm Gücümle Mücadele Ederdim...

* Kesinlikle zor ve bir o kadar sorumluluğu fazla olan bir durum. Gerçek hayatta insanlar, böyle veya farklı türde onlarca olayla karşılaşabiliyor. Aynı şeyler benim başıma gelse tabi ki zorluk çekerdim ama çocuğumu büyütmek ve hayata sımsıkı bağlanmak için tüm gücümle mücadele ederdim!

Fotoğraflar için tıkla!

Sıcacık hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile ekrana gelecek olan “Bir Deniz Hikayesi” bu akşam Kanal D’de başlıyor!

 

Bir Deniz Hikayesi’nin genel hikayesi şöyle;

Küçük Deniz, bir kasabada çok sevdiği ve kahramanı olarak gördüğü babası Hakan ile birlikte mütevazı bir hayat sürmektedir. Mahallenin esnafı tarafından tüm haylazlıklarına rağmen çok sevilen Deniz mutlu bir çocuktur; fakat annesinin hayatta olduğunu bilmediğinden Deniz’in bir yanı hep eksiktir. Hakan ile Zeynep ise, Hakan teknesinde kaptanlık yaparken tanışmışlardır ve birbirlerine büyük bir tutku ile bağlanmışlardır. Kalplerinin sesini dinleyen aşıklar Zeynep’in ailesinin bütün itirazlarına rağmen hayatlarını birleştirmiş ve küçük Deniz dünyaya gelmiştir. Fakat hayat onları bir şekilde ayırmıştır. Aradan yıllar geçmiş Zeynep eşi Semih ile çıktığı tekne gezisinde bir kasabada Deniz ile karşılaşmış ve ona çok ısınmıştır. Bu karşılaşmadan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır; başta Deniz, Hakan ve Zeynep olmak üzere herkes kendini büyük bir tufanın içerisinde bulacaktır.

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu:

Yapım                                 : Erler Film
Yapımcı                              : Türker İnanoğlu
Genel Koordinatör            : Yılmaz Ekmekçi
Uygulayıcı Yapımcı           : Cesur Koçak
Yönetmen                          : Aydın Bulut
Senaryo                             : Aylin Süer
Görüntü Yönetmeni          : Durmuş Sorkut
Sanat Yönetmeni               : Mayıs Sanat
Oyuncular                          : Begüm Birgören (Zeynep), Emre Kızılırmak (Hakan), Emir Berke Zincidi (Deniz), Ozan Çobanoğlu (Ahmet), Başak Parlak (Reyhan), Simay Tuna Küçük (Mahide), Cevdet Arıcılar (Aslan Bey), Caner Kurtaran (Semih), Nihal Koldaş (Sıdıka), Beste Vural (Azra), Duygu Boztepe (Sude), Merve Kızıl (Hale), Mehmet Şahin (Musa), Tuba Kantoğlu (Müdire)

BIR DENIZ HIKAYESI VİDEOLARI