X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ömer, Nilüfer'e resti çekti!

Bir Derdim Var 23 Kasım Perşembe akşamı yayınlanan 3. bölümde Nilüfer, birdenbire yakınlaştığı Ömer’in duygusal kayıtsızlığı karşısında şaşkındır.

Ömer'in kendisi için gecenin sonuna kadar kaldığını düşünen Nilüfer, bu kez yaş tahtaya basar. Ömer ise hiç olmadığı kadar net bir şekilde Nilüfer'le konuşur. 

Bir Derdim Var yeni bölümleriyle perşembe akşamı 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ataberk Mutlu, Burak karakterini canlandırmaktadır

FRAGMANLAR