Skip to main content
 

Bir Litre Gözyaşı 6. Bölüm Özeti

09.11.2018 Cuma 16:33   (Güncellendi: 13.02.2019 Çarşamba 15:11)

Cihan ile Mahir, evlilik kararı alıyor! Bir Litre Gözyaşı, heyecan dolu yeni bölümüyle pazar 20.00'de!

Bir Litre Gözyaşı 6. Bölüm Özeti

Cihan, Mahir’le birlikte hayallerinin peşinden koşmaya devam eder.  Sonucu her ne olursa olsun, bu koşuda Mahir, Cihan’ı yalnız bırakmaz. İkisi de gecenin karanlığında, peşlerine düşen devriyelere aldırmazlar. Bu koşunun sonunda ise iki aile karşı karşıya gelir. Muzo ve  Figen’in gözlerine Cihan’ın acısından dolayı inan perde, diğer çocuklarını görmelerine mani olur. Öyle ki Elif’in başındaki kara bulutları fark etmezler. Muzo, çocuklarının rızkını dolandırıcılara yedirmemekte karalıdır. Bunun için gözünü karartıp yollara düşer. Olan biteni kimseye anlatmayan Muzo arkasında ise şüpheli gözlerle ona bakan ailesini bırakır. Bu yolculukta Sevda onu hiç istemediği daha feci yerlere sürükleyecektir.

Figen, gittikçe bozulan aile yaşantısını çaresizlikle seyreder. Her ne kadar elinden geleni yapsa da çaresizlik evlerini bir örümcek ağı gibi sarmaya başlar.

Bir Litre Gözyaşı 6. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Hastalığını öğrenen Cihan yeni bir başlangıç yapıyor; Mahir'den beklenmedik bir hamle geliyor! Bir Litre Gözyaşı, duygusal hikayesiyle pazar akşamı Kanal D'de!   Tüm resimler

Oyuncular

Miray Daner

Miray Daner

Cihan Yürekli
Tolga Tekin

Tolga Tekin

Muzaffer Yürekli
Mert Yazıcıoğlu

Mert Yazıcıoğlu

Mahir Yetkin
Helin Kandemir

Helin Kandemir

Elif Yürekli
Revna Çolak

Revna Çolak

Eda Yürekli
Görkem Mete Demir

Görkem Mete Demir

Deniz Yürekli

Benzer İçerikler