Skip to main content
 
Umudunu Yitirmeyen Bir Ailenin “Bir Litre Gözyaşı" 10 Eylül

Umudunu Yitirmeyen Bir Ailenin “Bir Litre Gözyaşı"

15 yaşında ölümcül bir omurilik soğanı hastalığına yakalanan, 25 yaşında da hayata gözlerini yuman Aya Kito’nun gerçek hayat hikâyesinden uyarlanan Med Yapım - Mf Yapım imzalı “Bir Litre Gözyaşı”; umut dolu, vazgeçmeyen, çabalayan ve ayakta duran bir ailenin hikâyesini izleyicilere sunacak.

Mert Yazıcıoğlu, Bir Litre Gözyaşı’nda! 14 Eylül

Mert Yazıcıoğlu, Bir Litre Gözyaşı’nda!

Yakında Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşacak olan, Med Yapım-MF Yapım imzalı, Bir Litre Gözyaşı dizisinin başrol oyuncuları arasına genç ve başarılı Mert Yazıcıoğlu da katıldı.

Bir Litre Gözyaşı‘nın ilk tanıtımı yayınlandı! 23 Eylül

Bir Litre Gözyaşı‘nın ilk tanıtımı yayınlandı!

Kanal D’nin yeni dizisi Bir Litre Gözyaşı’ndan ilk tanıtım geldi.

Bir Litre Gözyaşı için son 7 gün! 30 Eylül

Bir Litre Gözyaşı için son 7 gün!

Kanal D’nin Med Yapım-Mf Yapım imzalı yeni dizisi Bir Litre Gözyaşı 7 Ekim Pazar günü ilk bölümüyle ekrana gelecek. Yönetmenliğini Serhan Şahin’in üstlendiği, senaryosunu ise Neşe Şen, Sertaç Ergin ve Gül Meriç Özen’in kaleme aldığı dizi etkileyici hikayesiyle izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

Hayata dört elle sarılan bir genç kız: Cihan! 02 Ekim

Hayata dört elle sarılan bir genç kız: Cihan!

Kanal D’nin gerçek bir hikâyeden uyarlanan yeni dizisi Bir Litre Gözyaşı, ekran hayatına başlamak için gün sayıyor. 7 Ekim Pazar akşamı ilk bölümüyle izleyicisiyle buluşacak, Med Yapım - Mf Yapım imzalı Bir Litre Gözyaşı, duygu dolu sahneleriyle izleyicileri derinden etkileyecek.

Bir Litre Gözyaşı’nın Figen ve Muzaffer’i! 04 Ekim

Bir Litre Gözyaşı’nın Figen ve Muzaffer’i!

Kanal D’nin gerçek bir hikâyeden uyarlanan yeni dizisi “Bir Litre Gözyaşı” 7 Ekim Pazar akşamı ilk bölümü ile ekrana geliyor. Med Yapım - Mf Yapım imzalı dizi hikayesi ile olduğu kadar güçlü oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor.

Goncagül Sunar Bir Litre Gözyaşı’nda! 05 Ekim

Goncagül Sunar Bir Litre Gözyaşı’nda!

Kanal D’nin, Pazar akşamı izleyicisi ile buluşacak olan, Med Yapım - Mf Yapım imzalı yeni dizisi “Bir Litre Gözyaşı”nın oyuncu kadrosunda Goncagül Sunar da yer alıyor.

Ekranın yeni ikilisi “Cihan ve Mahir” 06 Ekim

Ekranın yeni ikilisi “Cihan ve Mahir”

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi Bir Litre Gözyaşı, yarın akşam (7 Ekim Pazar) ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Med Yapım – Mf Yapım imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Serhan Şahin otururken, senaryosunu Neşe Şen, Sertaç Ergin ve Gül Meriç Özen kaleme alıyor.

Kerem Gönlüm’den Bir Litre Gözyaşı setine sürpriz ziyaret! 13 Ekim

Kerem Gönlüm’den Bir Litre Gözyaşı setine sürpriz ziyaret!

Dizinin bu haftaki çekimlerinde sürpriz bir ziyaret gerçekleşti.

Bir Litre Gözyaşı 2. Bölümde Cihan acı gerçekle yüzleşiyor! 14 Ekim

Bir Litre Gözyaşı 2. Bölümde Cihan acı gerçekle yüzleşiyor!

Bir Litre Gözyaşı’nın yeni bölümünde Cihan, hareketlerinde problemin farkına varır. Eskisi gibi olmadığını ve vücudundaki değişimlere anlam veremez. Cihan, doktoruyla görüşmeye gider. Cihan’ın gerçekleri öğrenmesini istemeyen annesi Figen, onu durdurmak için harekete geçer.

Bir Litre Gözyaşı 3. Bölümde Cihan’ın geçirdiği korkunç kaza ne? 21 Ekim

Bir Litre Gözyaşı 3. Bölümde Cihan’ın geçirdiği korkunç kaza ne?

Bir Litre Gözyaşı’nın yeni bölümünde Cihan, yakın arkadaşları ve Ali ile gittikleri okul gezisinde talihsiz bir olay yaşar. Beyincik dejenerasyonundan ötürü hareketlerini kontrol edemeyen Cihan, kayalıklara tırmandıkları zaman aşağıya düşer.

Bir Litre Gözyaşı 4. Bölümde Cihan’ın herkesi şaşırtan kararı ne? 28 Ekim

Bir Litre Gözyaşı 4. Bölümde Cihan’ın herkesi şaşırtan kararı ne?

Bir Litre Gözyaşı’nın yeni bölümünde Ali, Cihan’a ciddi olduğunu göstermek için bir yüzük hediye eder. Cihan ise herkesi şaşırtarak yüzüğü takmayı istemez. Peki Cihan’ın böyle davranmasının sebebi ne?