Skip to main content
 

Bir Litre Gözyaşı 8. Bölümde Cihan, Mahir’e ne cevap verecek?

25.11.2018 Pazar 12:45 (Güncellendi: )

Bir Litre Gözyaşı’nın yeni bölümünde Mahir, Cihan’a olan duygularını daha fazla saklamak istemiyor ve harekete geçiyor! Ali’nin evlilik teklifi sonrası onunla yeniden barışan Cihan, kalbine söz geçirebilecek mi?

Bir Litre Gözyaşı 8. Bölümde Cihan, Mahir’e ne cevap verecek?

Bir Litre Gözyaşı son bölümde neler oldu? 

Cihan’ın hastalığını öğrendikten sonra onunla yapamayacağını anlayan Ali, telefonlarını çıkmamaya başlamıştı. Cihan, neler olduğunu sorgulamış ve Ali de ondan ayrılmak istediğini dile getirmişti. İkili arasındaki yüzleşme, gizli gerçeği ortaya çıkarmıştı. Mahir, Cihan’ı teselli etmek isterken hastalığını ağzından kaçırmıştı.

Bu durum Cihan için yeni bir başlangıç olur. Cihan, artık sayılı günlerinin kaldığının farkındadır. Artık kalan günlerini doya doya yaşamak ve hayatı boyunca yapmadığı şeyleri yapacaktır. Bu yolda en büyük destekçisi Mahir olur. Mahir ile Cihan, Cihan’ın tüm dileklerini gerçekleştirmeye çalışır. Öyle ki, Cihan’ın gelinlik giyme isteğini bile yerine getirirler. İkili aralarındaki oyuna Hande’yi de dahil ederler ve gerçek bir nikah kıyılıyormuş gibi nikah dairesine gidip, tebrikleri kabul ederler.

 Bunu öğrenen Ali ise vakit kaybetmez ve Cihan’ı kaybetmek istemediğini anlar. Ali, okulda herkesin ortasında Cihan’a evlilik teklifi yapar. Ali, hatasını kabul ettiğini ve Cihan ile yeniden bir araya gelmeyi arzuladığını ifade eder. Cihan, Ali’nin bu sözleri karşısında onu affetse de kalbi bambaşka şeyler söylüyordur.

Bir Litre Gözyaşı 8. Bölümden İlk Kareler! / Foto Galeri

Mahir, Cihan'a karşı bir adım atıyor; Cihan kalbinin sesini dinlemeye karar veriyor! Bir Litre Gözyaşı, heyecan dolu yeni bölümüyle pazar 20.00'de!   Tüm resimler

Mahir’in ilgisi karşısında duygu karmaşası yaşayan Cihan, Ali’ye artık aşık olmadığını fark eder. Üstelik Mahir de harekete geçmeye niyetlenir. Fakat Cihan’ın tek problemi Ali değildir. En yakın arkadaşı Hande de Mahir’i sevdiğini söyler. Aklı ve kalbi arasında sıkışıp kalan Cihan’ın tercihi ne olacak?

Bir Litre Gözyaşı, heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de Kanal D’de!

Oyuncular

Miray Daner

Miray Daner

Cihan Yürekli
Tolga Tekin

Tolga Tekin

Muzaffer Yürekli
Mert Yazıcıoğlu

Mert Yazıcıoğlu

Mahir Yetkin
Helin Kandemir

Helin Kandemir

Elif Yürekli
Revna Çolak

Revna Çolak

Eda Yürekli
Görkem Mete Demir

Görkem Mete Demir

Deniz Yürekli

Benzer İçerikler