Skip to main content
 

Umudunu Yitirmeyen Bir Ailenin “Bir Litre Gözyaşı"

10.09.2018 Pazartesi 12:03 (Güncellendi: )

15 yaşında ölümcül bir omurilik soğanı hastalığına yakalanan, 25 yaşında da hayata gözlerini yuman Aya Kito’nun gerçek hayat hikâyesinden uyarlanan Med Yapım - Mf Yapım imzalı “Bir Litre Gözyaşı”; umut dolu, vazgeçmeyen, çabalayan ve ayakta duran bir ailenin hikâyesini izleyicilere sunacak.

Umudunu Yitirmeyen Bir Ailenin “Bir Litre Gözyaşı"

Ailenin önemini, inancın gücünü ve hayatın güzelliklerini gözler önüne serecek olan Bir Litre Gözyaşı’nda Sanem Çelik ve Miray Daner ’e; Tolga Tekin, Helin Kandemir, Görkem Mete ve Revna Çolak eşlik edecek. Cihan (Miray Daner) ve ailesinin hayat mücadelesini; anı yaşamanın değerine vurgu yaparak anlatacak Bir Litre Gözyaşı’nın genel hikayesi ise şöyle;

Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: “Aşk”. Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.

Yapım                           : Med Yapım - Mf Yapım

Yönetmen                     : Serhan Şahin

Senaryo                        : Neşe Şen – Sertaç Ergin – Gül Meriç Özen

Uygulayıcı Yapımcı      : Şelale Baskıcı

Oyuncular

Miray Daner

Miray Daner

Cihan Yürekli
Tolga Tekin

Tolga Tekin

Muzaffer Yürekli
Mert Yazıcıoğlu

Mert Yazıcıoğlu

Mahir Yetkin
Helin Kandemir

Helin Kandemir

Elif Yürekli
Revna Çolak

Revna Çolak

Eda Yürekli
Görkem Mete Demir

Görkem Mete Demir

Deniz Yürekli
Sence Hangisi?

{{question.Title}}